Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon erős fejfájás lehet...

Nagyon erős fejfájás lehet agydaganat?

Figyelt kérdés

2 napja nagyon erős fejfájás jött rám a nap végére, eleinte enyhe volt majd este 5-6 órára úgy fájt majdnem meghaltam. Ha leültem vagy lefeküdtem rosszabb volt, állnom kellett, bevettem egy algopirint nem hatott, ittam rá egy flektort, utána enyhült, de hánytam is annyira fájt a fejem. Aludtam egy kicsit, másnapra tegnapra is muszáj voltam bevenni egy algopirint, ma is fáj hiába vettem be egy algopirint… nyilall a fejtetőmbe a haláltékomba , van amikor a tarkómba, illetve görcsöl nagyon erősen az egész…

Mitől lehet ez az állapot? Félek a legrosszabtól az agydaganattól…



2023. aug. 5. 19:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve , ha lépcsőzök, van hogy megfájdul a fejem.. ha megyek felfele
2023. aug. 5. 19:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, de talán a front valószínűbb
2023. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mérted ilyenkor a vérnyomàsodat? Menjél el a köezeti orvoshoz egy vérnyomàs kontrollra, lehet, hogy ez àll a fàjdalmaid hàttterében.
2023. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma megmértem, jó volt 130/85 pulzus 98 . Voltam koponya MR-n kb 2 hónapja, mert szoktam szédülni, illetve ez a fejfájás is régóta fennáll, de nem találtak semmit. Én a migrént tartottam valószínűnek , illetve azzal is utaltak be az MR-re , de nem találtak arra utaló jelet , így azt is kizárták.. nem tudom mit tudnék ezzel kezdeni…
2023. aug. 5. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmenni egy fejfájás-ambulanciára, több helyen is van, magán és állami. És beszedni a pszichiátered által felírt nyugtató gyógyszeredet az életviteledet akadályozó szorongásodra. Szerinted az MR-en nem vették volna észre az agydaganatot? De a migrénnek nem hiszem, hogy látható jelei vannak.
2023. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ilyen majdnem halálos fejfájás az után jött létre, mikor sok negatív elképzelésű önkielégítést végeztem. Nekem is úgy megfájdult a fejem, hogy azt hittem, ha még egyszer lüktetve megfájdul, meghalok. Ekkor elkezdtem nagyon de nagyon keményen imádkozni Istenhez hogy bocsássa meg a bűneimet, és rá pár percre elkezdtem nagyon keményen fekvőtámaszozni, mert annyira megfájdult. Lenyomtam nagyon gyorsan pár száz fekvőtámaszt, és olyan jól lettem, hogy örökre eltűnt az a lüktetett fejfájás az edzéstől. Azóta nem kockáztatok meg az életbe semmilyen negatív gondolkodásmódot, főleg nem a nemi életnél. A tanácsom az, hogy higgy nagyon erősen a pozitív dolgokban! 26F
2023. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Érfestést viszont nem csinàltak! A helyedbe azt is meg csinàltattnàm!
2023. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Brutális front közeleg, semmi baj.
2023. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!