Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek van még esély...

Szerintetek van még esély arra hogy nőjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves 165 centis fiú vagyok! Apám 180 centi anyukám 160. Elég sokat snüsszözök és azt hallottam hogy a nikotin gátolja a növekedést. Szerintetek van esély arra hogy még nőni fogok?

2023. aug. 6. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Néhány centit legfeljebb. 170-et még elérheted, de nem biztos.
2023. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A nikotin önmagában nem gátolja a növekedésed, csak csökkenti az étvágyad ami okozhat növekedés-visszamaradást. Ha nem ez a probléma akkor nem lehet megmondani fogsz-e nőni, kisebb rá az esélyed mintha mondjuk 15 lennél, de kérdezd meg pl. édesapádat hogy mikor nőtt hirtelen nagyot, mivel ezt főleg a genetika befojásolja
2023. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyád hány centi? Volt egy fiú ismerősöm, neki az apukája átlagos magasságú volt, 185 körül, de az anyukája nagyon alacsony volt, 150cm körül, de ott anyai ágon mindenki nagyon alacsony volt.


Az ismerősöm meg a húga is nagyon alacsony volt, a srác 165 centi volt 30 évesen, a húga meg csak picit volt magasabb az anyukájánál.


A srácot amúgy annyira nem zavarta a magassága, volt is komoly kapcsolata, a lány utálta nagyon a magasságát, mert nem talált magára ruhákat.

2023. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Az emberi test kb 21-23 éves korára fejlődik ki teljes mértékben, szóval nőhetsz még pár centit, de nem túl sokat(szerintem). Illetve a kettesnek is igaza van(egyébként nagyon fájt a pontos j-s befolyásolja), valóban befolyásolja a genetika, de nem csak a közvetlen szüleid által, hanem ebbe sok-sok felmenőid is beletartoznak, akikről semmit sem tudhatsz, leszámítva a nagyszüleidet max. Elég bonyolult, és szerteágazó tud ám lenni egy családfa, ha mondjuk évszázadokra tekintve nézzük.
2023. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
4-es: valóban igaz, az bizonyos szerveink egészen 25 éves korunkig fejlődnek, de a fiúk átlagosan 16 éves korukban már megközelítik a végleges magasságukat, persze nőhetnek még, de 20-21 éves kor után ennek az előfordulására szinte teljesen inszignifikáns a valószínűség. "Eléggé fáj" egyébként a céltalan nyelvtannáciskodás, szerintem észlelhető hogy nem analfabéta vagyok hanem elírtam egy betűt, de hát ha te ettől érzed magad nagy janinak ki vagyok én? (Egyébként a zárójelbe tett mondatokat nem szokás a különálló szöveggel egybeírni Herr Kommandant).
2023. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg enyhe diszgráfiám van ami esetemben Asperger-szindróma velejárója ha már ennyire okoskodni akarsz
2023. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Sajnálatosnak vélem, de ezek szerint te nem csak ezekben szenvedhetsz, hanem társulhat még mellé némi nárcizmus, illetve egyéb személyiségzavarok is. Nyilván nem tudtam, hogy diszgráfiás vagy, de ez nem elírás, egy ilyet még általános iskolában is 3 piros vonallal húzna alá egy tanár. Illetve nyelvtannáci sem vagyok, mein Führer. A kérdésre visszatérve én bizony férfi vagyok, középiskolában 18 évesen 168 cm magas voltam, mostanra pedig 172 cm magas vagyok.
2023. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szegény pára... Biztos kemény gyerekkorod volt, ráadásul még seggdugasz is vagy, így hát nem marad más, mint az internetes szájkaratéskodásban kiélni elfojtott traumáidat... Amúgy nyilvánvalóan nem tudod mi az a diszgráfia mivel nekem aztán semmit nem húztak alá az orvosi felmentésem miatt draga lelkem, mondjuk ki vagyok én hogy kétségbe vonjam szuperior tudásod, biztosan jól képzett pszichiáter szakorvos lehetsz hogy személyiségzavarok tömkelegét tudod diagnosztizálni egy random pali tízsoros internetes hozzászólása alapján
2023. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!