Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen fájdalom az, amin nem...

Milyen fájdalom az, amin nem hat fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés

Aflamin, Voltaren, Algoflex, plussz külsőleg Flexagil, Gyergyák érzéstelenítős reuma krém. Semmi se jó. Napok óta aludni sem tudok, zsibbad a hüvelykujjam is már. A fájdalom az egész felkarcsontomban,izmomban érezhető. Van hogy magától ugrál is.

Ha gyulladás, akkor mennyi idő mire nem fog fájni?


2023. aug. 8. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Háziorvos vagy neurológus látott már?
2023. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha a felsoroltak semmit sem segítettek, akkor ezzel orvoshoz kell menni. Addig próbálhatod még jegelni, bár nem hiszem, hogy segítene, ha az erős gyógyszerek sem.
2023. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen! Háziorvos hív ha megkapta a röntgen eredményt. Szerinte nem ideg, mert mozgatásra nem fáj, hanem állandósult fájdalom. Azt mondta türelem, ez nem egyik percről a másikra lesz jobb. Nyakigerinc és vállfelvétel készült.
2023. aug. 8. 14:00
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem teniszkönyök? Az iszonyatosan tud fájni éjszaka. Nekünk a Xilox segített rajta, igaz, hogy csak tompította, meg a lökéshullám terápia.
2023. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Lehet hülyeség, amit írok, de nem voltál hideg huzatnak kitéve? Klímára gondolok. Normális működés mellett észre sem kéne venni, hogy van a helységben, de ha hosszabb ideig állsz az áramló hideg levegő útjába, akkor az is okozhat hasonló tüneteket. Régen volt, de velem megtörtént. Olyan szinten sugárzott a fájdalom a vállamból a mellkas felé, hogy azt hittem infarktusom van.
2023. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem voltam se kocsiban, se klímánk nincs itthon.

Teniszkönyök az fáj vállban és felkarban is?

Bakker kikészít ez. Nem olyan, hogy fáj a fejem és beveszem a gyógyszert elmúlik, hanem hiába veszem be, nem hat egy percre sem. Az érzéstelenítős krém még mintha kicsit enyhítene, de sírni tudnék, közben itt vannak a gyerekek, a kicsi autista 17.5 kiló, sokszor jön vegyem fel. Őt is sajnálom nagyon. 😞

2023. aug. 8. 14:11
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

A teniszkönyök nálam felkarba sugárzott, a könyököm konkrétan csak akkor fájt, ha emeltem.


Egyébként nem teniszezéstől jött ki, gyümölcsöt szedtem két napig, attól volt. A páromnak meg irodai pecsételéstől.

2023. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Nekem még az egyszerű fogfájásra sem hat, meg kb az összes gyógyszerre immunis vagyok. Tudom, nem ez volt a kérdés, csak gondoltam, leírom.
2023. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát komolyan nem hiszem el. Várom mit lehet tenni. Úgy fáj egyhuzamban, hogy betojás. 8tól van doki, talán bent lesz már neki egyből. Leszakad a kezem vállból, el sem tudom mondani milyen érzés.
2023. aug. 9. 07:12
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Nálam sokízületi gyulladás a kiváltó ok. Nem hat, szteroidot pedig egyelőre nem akarok szedni, így olykor szenvedek.
2023. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!