Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha csak napi 2székletem van,...

Ha csak napi 2székletem van, akkor miért van az, hogy ráz a hideg es höemelkedesem van es fáj a gyomrom?

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 06:54
1 2
 1/17 anonim válasza:
A széklet mennyiségének vajmi kevés köze van ahhoz, hogy ráz a hideg, lázas vagy stb. Mellesleg a napi székelés nincs meghatározva orvosi szempontból, ha sokat eszel attól lehet akár napi 3-4x is, ha kevesebbet, akkor kevesebb salakanyagot fog kiválasztani a szervezet, kevesebb lesz a széklet és így tovább. Napi 2x teljesen normális. Ha hosszú ideje tart a hidegrázásod, gyomorfájásod stb., akkor érdemes egy gyomortükrözést és egy teljes vérképet is csináltatni, húzódhat akár valamilyen ételintolerancia is a háttérben.
2023. aug. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
1-es vagyok: még annyi, hogy volt ismerősöm, akinek lázat is okozott a glutén/laktóz, aztán elment egy tesztre, ami pozitív lett gluténra és laktózra, elhagyta és megszűnt a gyomorfájás, bőrproblémák és minden.
2023. aug. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Laktóz érzékeny vagyok azt kerulom is. Gyomortukrozésem volt 8honapja ott refluxot állapítottak meg. Lisztérzékenység negatív. Most intezzuk a fruktóz és laktuloz tesztet.
2023. aug. 14. 07:13
 4/17 A kérdező kommentje:
Az orvosom soknak tartja a napi 4et....
2023. aug. 14. 07:14
 5/17 A kérdező kommentje:
És akkor térdfájdalomnak sincs köze hozzá?
2023. aug. 14. 07:15
 6/17 anonim ***** válasza:
Sok is. A nap 3-nál több beteges. A térdfájásnak a fruktóz, laktulózhoz biztos nincs köze.
2023. aug. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De nem jövünk rá hogy mitől lehet ennyi..és hogy mi változott...
2023. aug. 14. 08:24
 8/17 anonim ***** válasza:
Miféle orvosod? Bélgyulladás okozhat izületi problémákat, hőemelkedést, hidegrázást is szerintem. De ha szakorvos az az illető, akkor lehet, hogy tévedek, ha ő nem gyanakszik ilyenre. Mondjuk abban az esetben a napi 4 nem is olyan sok, lehetne a duplája is.
2023. aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bár azt írod, hogy a gyomrod fáj, nem a beled.
2023. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem gyanakszik ilyenre. Néha fáj az alhasam is. De majd meg említem neki. Es SZAKORVOS
2023. aug. 14. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!