Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet,hogy nem emlékszem...

Mitől lehet,hogy nem emlékszem semmire ?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem egy sima beszélgetésre! Nem emlékszem a gyermekkoromra, csak ami mar föl lett elevenítve és többször el lett mondva de ezt is csak úgy tudom,hogy mások mondták. Miért van ez ? Mások sem emlékeznek . Se a tegnapra se amit beszélgettem... néha rémlik valami ... régóta van ez csak most érdekel mitől lehet

#emlék #gyerekkor #Emlékezetkimaradás
2023. aug. 17. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteg minden kiesett. Néha olyanok neve is kiesik, akikkel szinte naponta beszélek. Már megszoktam.
2023. aug. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Volt bármilyen baleseted?

Szüleid neveltek fel?

2023. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
34 éves vagyok! Volt 2 autobalesetem de nem sérültem nem vertem be a fejem és előtte is volt ilyen bajom.. szüleim neveltek .. bar apám sokat bántott általában a fejem a hajam alatt mert ott nem látszik. Sokat volt betörve a fejem ettől függetlenül is .
2023. aug. 17. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Agyra is átterjedt bakteriális fertözés, vagy kevés folyadék bevitele éveken át.
2023. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Összefügghet a fejbetörésekkel is és a rossz emlékekkel is, a psziché mindent megtesz annak érdekében, hogy a legrosszabbakra ne emlékezzünk ez egy lelki önvédelmi mechanizmus.
2023. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a válaszokat!

Hat a rosszra pont emlékszem na jo arra se tisztán ... 5 éves lehettem mikor nagyon betört a fejem . Arra se en emlékszem de se általános iskola se középiskola semmi egyik orara se ... arra se hogy a tegnapi napom milyen volt ! Na mind 1 akkor ez nem változik! Csak érdekelt, hogy mi lehet!

2023. aug. 17. 20:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Ajánlok neked egy könyvet erről a témáról:


[link]

2023. aug. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!