Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Chips túladagolással kerülhete...

Chips túladagolással kerülhetek korházba?

Figyelt kérdés
[link]

#rosszullét #túladagolás #chips #chips túladagolás
2023. aug. 20. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Igen,nagyapám emiatt halt meg.

Mondjuk ő foly.pépes diétán volt,ráadásul foga sem volt és megakadt egy cheetos a torkán :/

Az a baj én adtam neki, de hát imádta.

2023. aug. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha jól tudom ez úgy történt pontosan, hogy a piros cheetostol pirosat hányt amire azt hitték vér, ezért vitték be a kórházba. De lehet, hogy ez egy másik sztori.
2023. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a sztorit nem ismerem,de elképzelhető.


Viszont nagyapám mozgás képtelen ágyban fekvő volt,és biztos voltam benne,hogy a cheetost imádja ezért tele tömtem vele a száját had egyen szegény,de ahogy próbáltam segíteni a nyelésben, a mutató újammal lenyomkodtam a chips darabkákat a torkán,utánna megfulladt szegény.De mit tudtam volna tenni? Imádta

2023. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as. Nagyon ügyes vagy. Hozd csak magadra a bajt.
2023. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nyílván nem szánt szándékkal csináltam....

Vannak véletlenek,lehet mindenki olyan tökéletes,hogy vele nem fordulna elő egy ilyen baleset,de én ügyetlen voltam.

Sietnem kellett,szegénykém meg nem tudott rendesen nyelni,nagyon lassú volt,mondom gyorsan meg etetem,aztán mehetek dolgomra,de már nagyon bánom.

2023. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, én miért lettem lepontozva? XDD


Egyébként fixen kamu amit #5 írt. Nincs ekkora idióta.

2023. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

#3 és #5

Egyáltalán nem kamu,miért is lenne az!?


De amit te írtál #2 az valami óriási butaság,hogyan is hányna az ember a cheetostól pirosat?

Ez baromság!

2023. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!