Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Krónikus székrekedés esetén...

Krónikus székrekedés esetén használtok beöntést?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag nincs székelési ingerem csak érzem, hogy kezd feszülni a hasam. Mozgás, étrend nem oldotta meg, szirup, kúp sem. Viszont rendszeres beöntéssel szépen kijön. Időigényes rendszeresen csinálni, de működik. Más is van hasonlóan?

2023. aug. 21. 14:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
A legrosszabb megoldás, minden kimos ami odavaló.
2023. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Igen néha teljesen eldugulok. Akkor a beöntések segítenek.
2023. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Beöntést nemmszoktam, gyogyszer csak
2023. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Most lepontoznak, de tudva, hogy utana kezet sikalsz, fertotlenitesz, mi volna, ha felnyulnal ovatosan. Ha mar erzed, mi merre van, ha a belso zaroizomnal van mar a szeklet, esetleg szikkadt bogyok, es segitesz, akkor lejjebb indul az egesz, es segitseggel vagy magatol is be tud indulni.
2023. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Azért nincs székleted, mert eleve beöntést csinálsz. Ennyi a nagy ok. Anélkül már nem tudja leadni a megfelelő ingert.
2023. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#4 Remélem nem pontoztak le és köszi a választ jó amit írsz. Egy ideig ezt csináltam, ha a prosztatámhoz értem az is beindította az ingert, de már nem nagyon működik, meg sokszor nem is jön le a felső záróizomig, de a hasamon már érzem, hogy tele vagyok. Ez után próbálkoztam a beöntéssel. Tapasztalatból írsz, neked is van/volt ilyen problémád?
2023. aug. 22. 23:07
 7/19 A kérdező kommentje:
#5 Logikusan hangzik, de sajnos fordítva van. Előbb múlt el az inger, utána jött többféle próbálkozás és csak jóval később a végső volt a beöntés.
2023. aug. 22. 23:12
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Kerdezo, sajat tapasztalat a felnyulas. Nyilvan kell hozza egy remenytelenseg. Az a sok nyomorult, aki lepontozza, ugyanolyan vehemensen pontozza le, hogy az analis szexet hagyo nok kamuznak azert, hogy megtartsak a pasikjukat.

Nekem hasznalt, bogyosra beszaradt szeklet szurkalt, es nem tudott kijonni, talan mert dirib-darabok tul keskenyek ahhoz, hogy elinduljanak.

Ferjem amugy a kronikus szekrekedo. Nagyon egeszseges taplalkozas, beltukrozestol pajzsirigy-hormon vizsgalatig minden megvolt ( alulmukodes hajlamosit), es o szekletlazito italport hasznal, ha nem jon ossze iksz nap utan sem. A rostok mellett o aszaltszilvas tejet is bevet elotte.

En ritkan jartam igy, akkor ez volt a tuti. Es igen, kloros lemoso, kefe, aztatas. Kisbabak utan is van szaros kez.

2023. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 Igen, már azt hittem csak nekem van ilyen, hogy szúrta a belemet és kicsi ahhoz, hogy beinduljon. Nekem van az is amikor vastag és kőkemény darabok vannak és azokat kell valahogy megszülni. Ilyenkor beöntés nélkül vérezni is szokott az aranyerem. Férjednek hány naponta van?
2023. aug. 24. 15:43
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Én követném a kérdést, mert nekem is ez a problémám. A fent leírtakat is próbáltam már. Sajnos a sok erőlködés miatt aranyerem is lett, emiatt pedig félek a wc-re menni, és nem tudok csak otthon. Emiatt a munkahelyemen pl visszatartom így még tovább romlik a helyzet. Ördögi kör. Ne pontozzatok le senkit mert ez sz@r ügy, aki benne van az tudja....
2023. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!