Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Krónikus székrekedés esetén...

Krónikus székrekedés esetén használtok beöntést?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag nincs székelési ingerem csak érzem, hogy kezd feszülni a hasam. Mozgás, étrend nem oldotta meg, szirup, kúp sem. Viszont rendszeres beöntéssel szépen kijön. Időigényes rendszeresen csinálni, de működik. Más is van hasonlóan?

2023. aug. 21. 14:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
én is hasnloképp vagyok. aranyér miatt i szenvedek már
2023. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%
egyébként ezt a beöntést hogyan lehet othon használni?
2023. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#10 Te otthon, hogy szeded ki magadból?
2023. aug. 25. 15:12
 14/19 A kérdező kommentje:
#12 Én vettem egy pumpás beöntőcsövet, azzal a zuhany alatt magamba pumpálok fél liter vizet és mire kész vagyok a tussolással jó esetben megindul belőlem a cucc. Te is gondolkozol, hogy kipróbálod?
2023. aug. 25. 15:16
 15/19 anonim ***** válasza:
49%

Laevolac es 2db TEVA glicerines kup 2g-os.


Ha ez nem robbant ki teged, akkor semmi. Laevolacra kelj fel ugy hajnali 2-kor mert kb mire elkezd hatni az 10 ora, ez stimulalja a beleket, a maj nem bontja le, es beinditja a nedvesitest a belekben, szoval kozben igyal.


Majd benyomod azt a ket kupot; 45perc - 1 oraig valahogy bird ki, ha kell akkor a huvelykujjadat is nyomd be hogy ne jojjon, az is stimulal aztan irany a wc. De lehet az is kettereped szoval... Es ez tart ugy kb. egesz nap, minden kimosodik, szinte muteni vagy enni lehetne a vastagbeleden olyan tiszta es steril lesz.


Illetve a helytelen gerinc tartas is okozhatja egyebkent.

2023. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a hashajtókhoz kozzá lehet szokni. A dlicerines kúp csakirritálja a végbelet, azzal izgat, huzamosabb használata gyulladáshoz vezet. Én is a leggyakrabban beöntéssel szoktam kicsalni magamból a kőkemény kecskebogyókat. Sajnos semmilyen főzelék, gyümölcs nem számít nálam elég rostnak, a kecskebogyók ugyanúgy megmaradnak.. A prof, aki vastagbél rákkal műtött, a búzakorpát és a paraffin olajat ajánlotta. KKülönben, ha SOS sürgősen kell megszabadulni a bélgörcsöktől, nem tudok a beöntésnél jobbat. Aki a beönést nem tanácsolja, annak üzenem, és akik análisan szexelnek, azok ezzel szándékosan károsítják magukat? Én viszont nem tudok mást, ha már a szelek nagyon görcsöltetnek, és a kőkemény bogyók nem jönnek ki akkor igenis kell beöntés.
2023. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#15 A tartást jó, hogy írtad. Én is gondoltam mert sokat romlott a tartásom és kb ezzel egy időben alakult ki, hogy nincs ingerem és csak 2-3 naponta beöntéssel tudok megkönnyebbülni. Neked kiderült mi okozza/okozta?
2023. szept. 8. 16:02
 18/19 anonim ***** válasza:
kever IBS, valamikor fosok napokig, valamikor szekrekedes.
2023. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
33%

Azért nincs ingered, mert beöntésezel.


Ennyi. Minek legyen inger, ha úgyis kihajtod magad.

2023. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!