Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lenne érdemes visszaállít...

Hogy lenne érdemes visszaállítani a bioritmusom, hogy tartós is legyen?

Figyelt kérdés
1-1.5 hónapja munkanélküli vagyok járok állásinterjúkra, de eddig még nem sikerült semmi. Az itthonülésbe amellett, hogy nagyon unom magam még a bioritmusom is teljesen gatya. Reggel alszok el délután kelek fel, ha tudom hogy aznapra semmi dolgom se interjú/se semmi extra. Ti hogy állítanátok vissza hogy az tartós is maradjon? Amikor melóztam nem volt ilyenre gondom, de a semmittevésbe elég nehéz fenntartani a normális alvást.

2023. aug. 21. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
ez unalom nem insomnia es annak potlasa nappal
2023. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kelj fel reggel ugyanúgy, mintha munkába mennél.

Reggeli, kávé.

Majd délelőttre ütemez legalább 3x45 percre feladatot. Akár nyelvtanulás, takarítás. Vagy főzhetsz friss ebédet is.

Ebéd után simán belefer egy kis pihi, délután pedig hasonlóan mint délelőtt.

Majd estére egy kis sport.


Ne hagyd, hogy a napok elmenjenek melletted.

Biztos nagyon olyan sok dolog van ami munka mellett nem volt rá időd, ezeket pótolhatod.

2023. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A napirendedet állítsd be úgy, amint amikor munkába jártál, reggel normál idöben felkelni, a többi meg ez után ugyanúgy megy, mint korábban.

Csak akarni kell, egy hét alatt vissza lehet szokni.

2023. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nita65 válasza:

Sajnos ezen csak Te tudsz segíteni.

Akaraterő kérdése.

2023. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A tested ahhoz alkalmazkodik, amihez hozzá szoktatod, tehát ez csak rajtad múlik, hogy csinálsz-e magadnak napi rutint. Ha ennyi időm lenne tuti edzenék, de egyébként pasiként mondom, hogy rengeteg teendő van bent házban és kint is. Akkor érzem magam rosszul ha nincs mit csinálni.
2023. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#1 Nem vagyok inszomniás tudok aludni hálistennek, csak az eltértően mostanság.
2023. aug. 21. 16:49
 7/8 A kérdező kommentje:
#2 Igen én is valami napirenden gondolkoztam, de annyira motiválatlan vagyok rá persze a napiteendőket én is megcsinálom, de valahogy emellett is üresnek érzem az edzés lehet jó ötlet lenne egy kis mozgás sosem árt amúgy sem. Arra valahogy ráveszem magam.
2023. aug. 21. 16:50
 8/8 A kérdező kommentje:

#3 Próbálok, csak még nem találtam meg hogy mivel, ha nincs meló főleg hogy nem is kertesbe lakom, szóval olyan se játszik hogy a ház körül teszek-veszek.

#4 Az tiszta sor, abból is kéne egy adag most, bár lehet az már egy jel, hogy unom.

#5 Pasi vagyok szintén, de se gyerek, se barátnő, se sok teendő így kicsit nehezebb az edzést én is jó ötletnek tartom azt mindenképp szeretném én is.

2023. aug. 21. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!