Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elvakart szúnyogcsípés okozta...

A mindent tudni akaró okos nő kérdése:

Elvakart szúnyogcsípés okozta dagadás, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

[link]


Nos sziasztok, mint azt láthatjátok a felettébb levő linken keresztül a jobb lábam bevan dagadva. Ma estére lett ilyen, sajnos mivel sok a szúnyog mostanában, nyilvánvaló hogy engem is szépen össze csipkedtek ezek a kis vakarcsok... Rettentően viszketett, most is viszket gondolom azért dagadt be most a bokám mert pont ott volt az egyik szúnyogcsípés. Tudom felelőtlen voltam és elvakartam. Hát most kicsit megszívtam. Gondolom csak a szúnyogcsípés elvakarása tud ilyen dagadást csinálni. Mert más bajom nem volt ezen kívül. Valamint nehéz érzete van a lábamnak, ha ott akarom hajlítani ahol a csípés volt a dagadásnál kicsit fáj de nem vészesen. Inkább a dagadás meg a nehézérzet zavar a bokám körül.


Mivel este van sokat nem tudok csinálni vele de azért csak kiirtam ezt a kérdést mert kicsit aggódok vagy nem tudom...


Nos koszonom ha valaki tud valami jót mondani :D


További szép estét/napot.



2023. aug. 25. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kis ecetes vizes borogatást tegyél rá. Azt pedig csavard be egy vékonyabb törölközővel, hogy az ágyad ne legyen vizes. Reggelre lelohad. És így vakarni se tudod majd.
2023. aug. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát csípés is okozhat ilyet, de ez inkább valamilyen allergia, leggyakrabban az tud ödémás lenni. Fenistil és elmúlik 2 nap alatt.
2023. aug. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vágd le a lábad
2023. aug. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!