Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel segithetem az édesapámat...

Mivel segithetem az édesapámat gége eltávolitás előtt és után?

Figyelt kérdés
A gégeporccal összenőtt daganatot állapitottak meg nála ,a protokoll után eltávolitják a gégéjét.Aki már hasonló helyzetben volt,az tudna nekem gyakorlati tanácsokat,tapasztalatot megosztani?Nyilván támogatom,elviszem mindenhová,megteszek mindent,de teljesen új helyzettel állok szemben,ezért kérek praktikus tanácsokat.Táplálás,beszéd helyettesitése amig nem lesz gégemikrofonja,de a jobb kezén az ujjai sérültek,nagyon csúnyán tud irni...
2010. okt. 16. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy kartonlapot, alakítsatok ki rajta körben egy szegélyt, a belsejét kockázzátok fel, és írjátok bele az egész magyar ábécét, egy kockába egy betűt! Így kaptok egy betűtáblát, amin akár sérült ujjakkal és végig lehet mutatni az üzenetet. Készítsetek több példányt, hogy, ha egy elvész, akkor legyen.!
2010. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalt segítséget az ÉLGÉNÉ egyesületnél kaphattok. Keressetek rá!
2010. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. okt. 17. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!