Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhat hormonális problémát...

Okozhat hormonális problémát hogy nincs szex a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
34èves vagyok,a férjemmel 10ève vagyunk együtt 2èvig volt szex,petting teljesen megszünt! Orvos kellene neki nem hajlandó elmenni, kontrollálni akar így engem is,èn viszont nagyon kívánom a szexet! Sokszor már szinte rosszul vagyok, hangulat,nedvesedès éjjel nappal,pattanások! Amíg eddig nem voltak!
2023. aug. 31. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A stressz okozhat fizikai tüneteket. Oldd meg magadnak, vagy beszéljétek meg, hogy keresel valakit szexelni, ha ő nem hajlandó tenni.
2023. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha 8 éve tűröd ezt, akkor itt nagyobb gondok vannak...

Fiatal vagy, és egy ilyennel k*rod el az életed.

2023. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer eljutsz oda, hogy döntést hozol, hogy fogod sajnálni az elvesztegetett éveket.
2023. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Ha nincsenek gyerekek menekülj! Nálunk vannak és nem mondom, hogy sajnos, mert imádom őket és nem akarok vasárnapi apuka lenni és lemaradni arról ahogy felnőnek.

De erősen közelít a nullához a szeretet amit kapok, kb évek óta.

Így maradok és olyanokon gondolkodom, hogy a gyerekek hány éves koráig várjak, vagy legyen egy párhuzamos életem,...

2023. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

34 éves vagy. Gyerek van? Ha van, és már nem szeretnél többet, akkor egy párterapiat lehet hogy megerne, ha amúgy szereted még.


Ha nincs gyerek (de szeretnél) akkor viszont rohadtul nincs idő ezen lamentalni.

2023. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A libido es orgazmus hianya okoz hormonalis problemat. Szex egyedul is lehet.
2023. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
0%
A szex nem alapszükséglet tehát nem. AZ incelek is leélnek egy életet nélküle tök egészségesen.
2023. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Vannak gyerekek!

Sokan mondják 15-20éve nem szexeltek de hülyeségnek tartom!


6/7 komment én is így gondolom tehát testi ,fizikai tünetek vannak!

Mostanra annyira kívánom alig bírom elnyomni maszti kevés!


Nem akar változtatni engem inkább kontrollálni ez által!

2023. szept. 1. 05:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Rendben, ő a gonosz, de Te miért hagyod, hogy kontrolláljon?
2023. szept. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Még pár év és eljön az a pont, amikor majd elmúlik és ha lenne kivel, akkor sem lesz kedved. Tapasztalatból mondom. De nem ez a legrosszabb, hanem az, hogy mire átesel ezen az egészen, addigra saját magadat már mindenféle módon megkérdőjelezted és végül leírod, függetlenül attól, hogy nő vagy férfi vagy. Elfogadod, hogy nem kellesz, hogy ronda, sovány, dagadt, visszataszító vagy Bármilyen, ami azt erősíti meg, hogy kizárólag a te hibád. Akkor is, ha tudod hogy nem így van. Elovasod , megnézed az összes idevágó szakirodalmat, cikket, filmet. Ismered az ilyen és ehhez hasonló oldalak kérdéseit, megismered az anonim felhasználókat az írásmódjukról...Aztán egy nap majd felkapcsolódik a villany a fejedben és rájössz, hogy évekkel vagy évtizedekkel ezelőtt még lett volna esély változtatni és másképp dönteni, élni. Addigra már beletörődsz, hogy mások is így élnek. Mégha nem is mindenki, de sokan.
2023. szept. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!