Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhat hormonális problémát...

Okozhat hormonális problémát hogy nincs szex a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
34èves vagyok,a férjemmel 10ève vagyunk együtt 2èvig volt szex,petting teljesen megszünt! Orvos kellene neki nem hajlandó elmenni, kontrollálni akar így engem is,èn viszont nagyon kívánom a szexet! Sokszor már szinte rosszul vagyok, hangulat,nedvesedès éjjel nappal,pattanások! Amíg eddig nem voltak!
2023. aug. 31. 19:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Már RÉG el kellett volna hagynod őt, nem szenvedni mellette, de neked úgy tűnik, megfelel ez az állapot.
2023. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egy ijesztést megpróbálnék.

Ha azt mondod, hogy elválsz, akkor sem hajlandó segítséget kérni?

2023. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szex egyedül is lehet? Ez mekkora faszsag. Hagyd ott minnèl elōbb, ha úgy kell könyörögni a párodnak ott más bajok is vannak. Es ha nincs szex akkor már eleve bukott ügy! Csak az idōt vesztegetnéd!
2023. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Maszturbálás nagyon kevés teljes hiányállapot ,az intimitás is megszünt teljesen orvost is említettem egyenlőre nem akar még,válás is de ez által kontroll alatt tart hogy úgyse lesz belőlem utána semmi.

Neki így jó legyen jó nekem is.

2023. szept. 19. 13:49
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát ez kemény!

Anyagiakkal zsarol, hogy ne válj el, de orvoshoz nem hajlandó fordulni. Úgy tűnik, hogy a látszat nagyon fontos neki. Az is kellemetlen ha otthagyja az asszony, de az is ha a problémájával segítséget kell kérnie.

Te viszont nem vagy neki olyan fontos mint a látszat, ha már az intimitás is megszűnt. Ez által akár máshol is keresheted az örömöket, vagy elég szemétség, de társaságban lehet célozgatni a problémáitokra aztán majd a barátok kérdezősködnek, ami elindíthatja valamelyik folyamatot. Vagy a válást, vagy az orvost.

Viszont mondok egy másik lehetőséget, de nem fog tetszeni. Az egyik ismerős házaspárnál panaszkodott a hölgy évekig, hogy a férj nem hajlandó hozzányúlni, ment a pletyka, hogy aszexuális. Túl a terápián meg mindenen végül elváltak, mikor kiderült, hogy van a srácnak barátnője, és nyilván eddig is volt, csak nem csalta meg a feleségével! Nálad is lehet ilyen, csak mondjuk házas a másik fél és titkolni kell...

2023. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!