Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbeteg vagyok. Tul aggodom...

Pánikbeteg vagyok. Tul aggodom magam?

Figyelt kérdés
nagyon optimista ember voltam a betegségem elött most pedig mindentöl félek.Például hogy az életben mit hogy fogok elintézni.Mint hivatalos dolgokat.Tök hülyeség tudom .Más is van igy?
2010. okt. 16. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg vagyok, tudom mit érzel. Túl aggódom a dolgokat, még gyógyszerszedés mellett is. Bár sokat javúltam, amióta szedem, de azért mindig félek valamitől, ha az egyik félelmem elmúlik, ott a másik. De azt is tapasztaltam minden megoldódik menet közben, és utólag kár volt annyira aggódnom.
2010. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a pánikbetegség ilyen... nem tudom hogy én az vagyok/voltam-e, de volt pánikrohamom és rengeteg olyan dolgom volt ami erre utal, de nem mentem orvoshoz. mostanában nem jönnek elő az ilyesmi dolgaim. én főleg az újtól féltem, az utazástól a bizonytalantól, és felkerültem pestre tanulni. első egyh étben nem jutottam el a suliig mert mrá a buszon rosszul lettem és hazajöttem, aztán erőt vettem magamon és minél többször felküzdöttem magam annál jobb lett... Mostanra már feljárok bulizni, s egész jól viselem azt is ha nem jön abuszom :) Ezt ajánlom neked is.... amitől félsz, aggódsz, próbáld meg rábeszélni magad hogy nicns mitől félned, és lépd meg! csak akkor múlik el a szorongásod ha bebizonyítod magadnak hogy nincs mitől félned! sok sikert :)
2010. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19:36nak totál igaza van.Én is az vagyok vagyis nagyon javulóban.Volt hogy a házból nem mertem kilépni vagy rosszul lettem ha menni kellett valahova.De a "sokkterápia" nekem bevált.Azaz én így hívom.Ha nem mered meglépni egyedül vigyél eleinte magaddal valakit.
2010. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen ha kérdező nekedis ilyesmivel is problémád van hogy elmenj otthonról, akkor nagyon sokat tud segíteni valaki akiben 100%-osan megbízol. pl hivatalos ügyek intézéséhez keress valakit akiben megbízol, és ért ezekhez a dolgokhoz, de ne vele csinltasd, csak legyen ott melletted. ez sokat segíthet... Ha rohamod van akkor is hasznos ha van veled valaki aki eltereli a figyelmed, emrt tudom hogy nagyon nehéz olyankor másra koncentrálni. Alapvetően én nem hiszek a pszichológusokban, vagyis úgy hiszem hogy csak annak tud segíteni aki úgy érzi hogy segít neki. Engem is akartak küldeni mikor három hétig nem tudtam suliba járni, mert jo tudom hogy hülyeség, de féltem tőle hogy én ott rosszul leszek, ezért rosszul lettem. de nem mentem el, mert úgy éreztem az rajtam nem segít. Ezen felül ha úgy gondolod téged megnyugtatna a dolog, nyugodtan menj el orvoshoz, még az is lehet hogy segít... Bár az egésznek a megoldása hogy magadban tisztázd ezeket a dolgokat...

nem vagyok túl tapasztalt, csak a saját szitumat ismerem de ha gondolod kérdezz... - második voltam.

2010. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én már voltam orvosnál már lassan egy éve hogy benne vagyok.Ilyen hivatalos dolgok sose jártak az eszembe és mikor rámjött karácsonykor az erös szorongás,meg félelem,pánik azota aggodok ilyeneken.Pedig felfogom hogy senki sem tudhat mindent és idövel ha oda kerül a sor rájössz mit kell tenned de mégis félek.De azért már alakulok
2010. okt. 16. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!