Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell fogorvoshoz...

Hogyan kell fogorvoshoz időpontot kérni?

Figyelt kérdés
Tudom, elég kínos de tényleg nem tudom. Utoljára kiskoromban voltam fogorvosnál, most 20 éves vagyok és mivel van pár lyukas fogam, szeretnék végre elmenni fogorvoshoz. A háziorvoson keresztül kell időpontot kérnem, vagy egyből fogorvossal vegyem fel a kapcsolatot? Érdemes állami fogorvoshoz menni (ha van ilyen), vagy magánrendelővel kéne próbálkoznom?
2023. szept. 3. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Oda telefonálsz a fogorvosi rendelőbe,és az aszisztens ad időpontot.
2023. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
és 20 évesen nem tudsz lebonyolítani egy telefonhívást.. az anyanyelveden?
2023. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Abból a szempontból jogos a kérdés, hogy állami helyen azért nem olyan eccerű, hogy odatelefonálsz. Ahhoz olyan bolygóállások is kellenek, hogy felvegyék, vagy ne egyből félre rakják a kagylót nap elején.


Magán rendelőnél nyilván játszik a telefonos és esetenként online időpont foglalás.


Magános esetben érdemes arra is tekintettel lenni, hogy minden felesleges sz.rt rád sóznak és merjél nemet mondani...


Én magánhoz mennék.

2023. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztk-ban minden hónap első napján adnak időpontot, de lehetetlen őket elérni. Ha fáj, gyulladt stb, tehát sürgős, akkor be kell menni személyesen a körzeti fogorvoshoz.
2023. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bp. XI. kerületében bármikor rendelési időben adnak időpontot az államiban. Nem annyira felszerelt, de az orvos igazán kedves, barátságos.
2023. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #2-nek annyit üzennék, hogy megvan a tapasztalatom a háziorvosom révén arról, mennyire működnek a gyakorlatban ezek a telefonálgatós/emailezgetős dolgok. :)
2023. szept. 3. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, ne államiba menj
2023. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb ezt kell mondani: "Papuskám, tud holnap fogadni, mert nem szórakozásból hívom ám?" Bár a papuskám kicsit lenéző, helyettesíthető a "kend"-del is.
2023. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!