Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy a vesém fáj? Sajog...

Lehet hogy a vesém fáj? Sajog az oldalam.

Figyelt kérdés

Egy napja érzek a derekam alatt, mindkét oldalon egy furcsa, kellemetlen érzést. Fájdalomnak nem mondanám, de nyom, sajog. Előfordulhat hogy a veséimet érzem?

2 hete voltam felfázva, kaptam rá antibiotikumot és rá pár napra elmúltak a tünetek. Voltam vérvételen és urológiai vizsgálaton is vele, elvileg minden oké. Ennek ellenére lehet hogy mégis ráment volna a vesémre?


Tapasztalt valaki már ilyet?


2023. szept. 4. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos én is megéltem màr ilyesmit, de csak „fantom“ fàjdalom volt kiderûlt végûl . Ha rendes a vizeleted, akkor nem lehet baj, de ha netàn mégse mùlna el, akkor menjél vissza a kezelô orvosodhoz.
2023. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azért ebben az esetben egy kontroll kellene, nem lehet ezt így bemondásra eldönteni, hogy van valami komolyabb dolog, vagy más van a háttérben. Nekem volt ilyen, akkor kiderült nem volt jó a gyógyszer, AB mellett lett vesemedence gyulladásom.
2023. szept. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!