Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Budapesten melyik sebészeten...

Budapesten melyik sebészeten látnak el bejelentett lakcím nélkül?

Figyelt kérdés
Most költöztem fel, egyetemista vagyok, albiba, nincs bejelentett lakcímem itt, de lenne egy kisebb sebészeti beavatkozás amit eszközölni kelleni, haza meg túl ritkán járok ahhoz hogy el tudjam ott intézni
2023. szept. 8. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Attól még ellátnak,ha Karakószörcsögön lax.
2023. szept. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Egyszer kórházba kellett mennem egyszer meg ügyeletre bejelentette lakcím nélkül, senkit sem érdekelte, hogy nem helyi lakos vagyok. Ha nyaraláson vagy sem küldenek haza, hogy majd ott ellátnak
2023. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En pont az ellenkezojet tapasztaltam - raadasul a semmelweisen. Kemeny nekrozis indult be az arcomon a szememnel, csunya volt, de ott pampogtak hogy "MAGA NEM KERULETI LAKOS NEM IDE TATOZIK, TERULETI ILLETEKESRE TESSEK MENNI", hozzateszem alig voltak bent. Ez a maria utcai azt hiszem.


Azt is hozzateszem, hogy BP-i vagyok, nem Yugoslaviai.


Pszichiatriai osztalyra meg felvettek eloszor, majd 2 nap mulva mentovel pakoltak at a teruletileg illetekes helyemre. Szoval ez a recepciostol/asszisztenstol fugg, hogy milyen kedve van. Ha aranyoska akkor "hat jo...", ha 54 eves durci murci "LWAOOAOWOPOQPAPPK" es eroltetni kell de vagy beadja magat vagy nem.


De alapjaraton valoban oda kell menni (ha nem surgos) ahova teruletileg tartozol. BP-n ez keruletenkent, falvakban, kisvarosokban meg gondolom megye szerint vagy nem tudom.

2023. szept. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!