Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Budapesten hol van lehetőség...

Budapesten hol van lehetőség TB támogatott pszichológiai ellátásra ott tanuló, de ott bejelentett lakcímmel nem rendelkező egyetemistának ?

Figyelt kérdés
2022. szept. 28. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Az egyetemeknek is szokott lenni pszichológiai szolgáltatásuk. Különben csak a lakóhelyeden mehetnél vagy jelentkezz be Bp-re.
2022. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Ifjúsági irodák, családsegítő központok.
2022. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Így van, ahogy írták, de ettől függetlenül is célszerű lenne tartózkodási helynek bejelenteni azt, ahol most laksz. Bármi más is TB re egyszerűbben intézhető onnantól.
2022. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
normalisat nem fogsz talalni ha komoly a problemad, ilyenekben az egyetemi lopikulat nem er, mert ott csak tanacsadok vannak. 1x voltam, es nekem az az 1 is nagyon negativ volt....most pedig korhazba jarok tbs klinikaihoz, igaz nem pesten hanem otthon, de tervezem atvetetni magamat a sotera vagy mashova. Lakcimet bejelenteni egyebkent nem bonyolult folyamat, meg vagy vele hamar nagyon. barmelyik korhazban tudsz kerni tbs szakpszichologust. egyebkent milyen pszichologust keresel? mi a baj?
2022. szept. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nekem lenne rá szükségem hanem a testvéremnek, szorongás miatt főként. Az egyetemi pszichológiai szolgálat nála is igazából csak tanácsadás, és max 6 alkalom . :/ Azért nem tudom merre induljon, mert sajnos egyetem mellett magán terapeutára nincs pénze.
2022. szept. 29. 20:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Mért nem jelentkezik be Budapestre? Vagy próbáljon meg valami kedvezményes áron dolgozó alapítványt keresni, mert egyáltalán nem biztos, hogy hozzáfér állami ellátáshoz, és ha mégis, akkor az jó színvonalú. Van a LEA [link] meg a Nap-Kör, de azok is teltházasak lehetnek. Esetleg csoportot is kereshet, az talán olcsóbb, és valószínűleg működik szorongásra.
2022. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo, a tesod korhazakban ongyen tud tbs pazichologust igenybe venni, ha szorongasa van akkor mindenkeppen klinikai szakpszichologus. Ha nagyon nagyon durva a szorongasa, akkor nem is art, ha korhazba megy pszichiatriara, mondjuk attol fugg h miert szorong, van e konkret targya vagy targytalan a szorongasa.
2022. szept. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha napközben is ráér akkor a Kálvária téren az Ébredesek alapítványt érdemes megkérdezni

Vagy a Semelweis egyetemnek van pszichológiai része a klinikáknál.

ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!