Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szoliztam fáj mellkasom...

Szoliztam fáj mellkasom gyorsan ver a szívem?

Figyelt kérdés

Ma voltam szolizni elég ritkán járok és azóta olyan érzés kicsit mintha beszorult volna a levegő és most hogy lefeküdtem gyorsan ver a szívem mitől lehet?

Mit tudnék tenni amitol jobb lenne vagy csak pihenjek?

Szivbeteg vagyok


2023. szept. 8. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szívbetegként ne szolizz, ez nagy felelőtlenség volt! Pihenj és ha még mindig rossz lesz holnap, holnapután is, nézesd meg.Valószínűleg csak megerőltető volt, és jobb lesz. Ne szolizz így!
2023. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt ilyen sose mikor voltam meg direkt ritkán járok

Most nem tudom tudok e így aludni.

De nagyon remélem hogy jobb lesz

2023. szept. 8. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megemelve az ágy fejrészénél, kicsit félülősebb helyzetbe aludni, ahogy kényelmes és jobb, és megnyugodni, úgy sikerülni fog az alvás. Mennyire gyors a pulzus? Máskor pedig semmiképpen sem szabad szolizni, sem szaunázni, semmi ilyesmit.
2023. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szolizni, mikor ingyen süt a nap ezerrel.
2023. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most megint eljutottam oda hogy nem tetszik hogy ilyen fehér vagyok mi lenne ha csak 10p-re mennek nagyon maximum

Igyis nagyon ritkán járnék hátha azt bírnám

2023. okt. 5. 08:48
 6/6 anonim ***** válasza:
De még mindig sütöget a Nap, inkább azt kéne! Megint baj lesz, nem kéne erőltetni azt a szolit, nem tesz jót! Egyszer csak mindennél nagyobb gondot okoz majd, aztán akkor már utólag hiába, hogy mégse kellett volna. A 10 mp meg kevés a szín eléréséhez.
2023. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!