Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek 40, 05 fokos láza van...

Akinek 40, 05 fokos láza van az lábra tud állni egyáltalán?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az már súlyos láz, egyeseknél rángógörcs is előfordul ilyen magas láznál. A lábraállás nehézkes, úgy érzi az ember ilyenkor már hogy lebeg az egész teste és és mindene. Nem tudom miért kérded, ez sürgős csillapítást igényel. Hűtőfürdő, gyógyszer, vagy mentőt hívni.
2010. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nekem volt egyszer 42 fokos lázam lábra bírtam állni, de azért nem sétálgattam sokat, de mindenféleképpen azonnal el kell kezdeni a láz csökkentését mert a szerveknek sem jó.

gyógyszer, kád hideg víz ezek az otthoni módszerek, ha ez se segít akkor orvoshoz fordulni rögtön!

2010. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már 39-nél elvesztem az eszméletemet, vagy ha nem is, akkor sem emlékszem később semmire és összefüggéstelenül beszélek.


Szerintem embertől függ, ki hogy reagál a lázra. Nálam általában kórház a vége. :(

2010. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!