Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 156 cm-vagyok 70 kilógram...

156 cm-vagyok 70 kilógram (sportolok) mind a 2 szülöm kisnövésü várható hogy én még növök min.10 cm-ert? 14/F

Figyelt kérdés
Általában alig növök pár centit 1 fél év alatt nőttem asziszem hohy 5 cm-ert.és ez nagyon zavar
2010. okt. 17. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg még kéne nőnöd, meg nőhetsz is még, de magasabb nem leszel, mint apukád. Ő hány centi? És anyukád? Amúgy nagyon ajánlatos lenne nőnöd, mert a nőknél így nem lesz sikered, rendesen törpe leszel mellettük, azt meg nem szeretik.

Én magam vagyok 158 cm, azaz nálad is magasabb egy picit, pedig pöttöm növésű vagyok, de legalább lány. Fiúban ez vészes. De reménykedjünk, hátha megnősz. Tornázz sokat, nyújtsad magad pl. függeszkedéssel a bordásfalon.

2010. okt. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemcsak a szüleid, de a többi egyensági rokon magassága is reményt adhat. Hülyeség, hogy apukádnál nem lehetsz magasabb, a sógorom fia pl. 17 cm-rel magasabb nála. Szóval gondold végig, hogy a déd- és nagyszülők, édesapád/édesanyád testvérei milyen magasak és ennek alapján. Persze nincs garancia arra, hogy te éppen valamelyik égimeszelő felmenőd génjeit hordozod, de némi reménysugárt mindenképpen adhat. A sok sport, nyújtó gyakorlatok valóban segítenek, mert erősítik a gerinc melletti hosszanti hátizmokat, így ha konkrétan nem is leszel tőle magasabb, de szebb, egyenesebb lesz a testtartásod, ezért mindenki magasabbnak fog látni.
2010. okt. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
lehetsz persze magasabb ez mind a génekbe van benne és ha csak a szüleid alacsonyak de a család többi tagja (170cm) körül van akkor még 10cm simán nőni fogsz.
2010. okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Apukám 160-163 cm-között van.Végülis a rokonaim is magasabbak,keresztanyukám,agynéném.
2010. okt. 17. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!