Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem erősödöm, ha sportol...

Miért nem erősödöm, ha sportolok, és miért nem hízok?

Figyelt kérdés

1,5 éve lovagolok,kb. fél éve gyakrabban járok,érzem is,hogy már egész jól megy,megdolgoztatom magam rendesen.Mégis,mikor pl. hosszú lépcsőn vagy meredekebb valamin kell felmenni,nagyon korán érzem,hogy nehézkesebben veszem a levegőt,és hogy a lábaim nagyon kifáradtam,pedig 1,5 óra lovaglás,sportolás után sem érzem magam ennyire kimerültnek.(térdszalag problémáim vannak,de ez nem az)

A másik dolog,amit nem értek,hogy 46 kg vagyok,de az elmúlt egy évben max. 1 kg-ot híztam.Magasságom nőtt,év elején 148 voltam,most 153cm. Akkor hízni miért nem hízok?(Rengeteget eszek) És miért nem erősödöm,ha sokat sportolok?

12/L


2011. nov. 11. 21:44
 1/9 anonim válasza:
ülve nem lehet sportolni :)
2011. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ülve?Mert szerinted a lovaglás az csak az ülésből áll?Akkor gratulálok.
2011. nov. 11. 22:10
 3/9 anonim válasza:
akkor kérlek mond el mit csinálsz az ülésen kívül amitől erősödnöd kellene?
2011. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Soha nem lovagoltam még, de szerintem sem tartozik igazán a kondíció növelő sportokhoz.
2011. nov. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor olvassatok utána,vagy legalább üljetek lóra legalább egy óráig,hogy oktassanak.Ha hiszitek,ha nem,az egyik legnehezebb sport,mert nem abból áll,hogy ülsz a lovon.Okos hozzászólások jöttek a kérdésemre,köszönöm...

Nem azt mondtam,hogy annyira izmosnak kellene lennem tőle,csak hiába erősödtem rengeteget sportolás terén (nem csak lovaglás),annak ellenére nem erősödöm.

2011. nov. 12. 07:54
 6/9 anonim válasza:
12 évesen kétlem , hogy akkora tapasztalatod lehet a sportok terén, hogy csak úgy kijelenthesd azt , hogy az egyik legnehezebb sport.
2011. nov. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem azért ez az egyik legnehezebb sport,mert "én aztmondtam",hanem mert tény..-.-"
2011. nov. 12. 18:12
 8/9 anonim válasza:
ezt a "tényt" még egyszer sem hallottam, az meg kérlek ne számítsd ide , hogy az edződ azt mondta.
2011. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem az edzőm mondta..-.-"

Te egyáltalán minek válaszolgatsz ide,pláne, a lovaglás ellen,ha azt sem tudod,hogy nem ülésből áll az egész.Annyira örülök,hogy kiírtam egy kérdést,és ilyen sok sok választ kaptam :)

Ajánlok figyelmedbe egy kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__2315052-a-lova..

Olvasgasd el a válaszokat.Nem én vagy az edzőm írtuk...:D

2011. nov. 13. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!