Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressz miatti nehézlégzésre...

Stressz miatti nehézlégzésre megoldások?(több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mostanában azt tapasztalom hogy nem tudok kényelmesen levegőt venni, bármennyire is érzem hogy ásítanom kell, elkezdek de nem jön el az a megkönnyebbülés része, amikor nagyobb levegőt akarok venni és sóhajtani(konkrétan érzem rá a kényszert) akkor pedig veszek de mintha nem menne le a levegő csak ritkán.

Már a múltban is voltak ilyen szakaszaim, és mind akkor amikor suliba jártam. Most kezdődött az iskola, nyáriszünetbe tökéletesen megvoltam, most pedig megint feljött ez a probléma.

A kérdésem pedig leginkább az hogy hogy lehet ettől megszabadulni? Bármilyen tanácsot szívesen fogadok. Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. szept. 9. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál? Biztos hogy stressz okozza? Extrém magas a parlagfű koncentráció (mindig ilyenkor szeptemberben tetőzik). Nem vagy allergiás? Én is rosszabbul kapok levegőt, pedig nem vagyok náthás, meg van dagadva a nyálkahártyám.
2023. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Határozottan allergia szezon van tényleg, kegyetlen én is szenvedek és még rengetek! ember most.


Ha meg stressz, rengeteg pozitív stresszkezelési mód van, próbálkozni kell melyik válik be. Ha kell, pszichológust keresd meg az iskolában.

2023. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Hogy vagy?
jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!