Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ház bontásánál ott voltam...

Ház bontásánál ott voltam amikor azbeszt tartalmú hullámpalát bontott egy munkás, tüdőmet hol tudom megnézetni?

Figyelt kérdés
Belélegezhettem azt a levegőt, és aggódok, mert ez rákkeltő, veszélyes anyag. Hol tudom megnézetni a tüdőmet, hogy mentek-e a tüdő szövetbe ilyen darabkák?
2023. szept. 10. 07:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg sehol, de már úgy sem tudsz mit tenni ellene.

Amúgy évtizedek is lehetnek, amíg ez rákot okoz, már ha egyáltalán okoz.

2023. szept. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Már megint?
2023. szept. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Na megjött az azbeszt-fóbiás.
2023. szept. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a buszról látta a bontást.
2023. szept. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
:)
2023. szept. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kellene neki jópár év de tüdőszűrésen látnák.
2023. szept. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amikor még nem tudtam hogy rákot okoz, akkor kolegával, több napon is volt hogy nagy flexel vágtunk párat, persze szabad levegőn de pótolt is rendesen. Ha jól emlékszem maszkot sem használtam.
2023. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*pótolt is rendesen
2023. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pfú ez a telefon


*POROLT

2023. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért én is parázok. Nő vagyok, de sokat segítettem kőműves családomnak, több palát felxszeltünk. Sőt azzal a ruhával jöttem be a gyerekekhez. Persze leporoltam, de ugye az nem olyan. Szóval nyugodt nem vagyok. Ráadsásul a szobám ablak a szomszéd törött palája (több kerítés elem) fölött volt. Az, hogy valaki melletted bontott palát, semmi bajod sem lesz valószínűleg. Anno fel is rakták, akkor fúrták, csúsztatták stb. Bár csak ennyi aggodalmam lenne az aszbeszt miatt. Szóval te megnyugodhatsz.
2023. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!