Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális hogy ennyire...

Az normális hogy ennyire bedobogósodik a szívem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy szerintetek az normális hogy egy kicsi futástól annyira bedobogósodik a szívem hogy szédülök? Nem tudom hogy ezzel orvoshoz forduljak e, egy jó ideje észrevettem hogy nem bírom a futást, nem vagyok egy vékony alkat de nem is vagyok kövér, egy picit el is szoktam a futástól a nyáron de ettől függetlenül még a nyár elött is ugyan ezeket tapasztaltam, szúrt a szívem, nagyon bedobogósodott és szédültem. Kérlek segítsetek nekem annyiba hogy leírjátok erről a véleményeteket, hogy esetleg orvoshoz forduljak e ezzel, vagy valaki tapasztalt e hasonlót és ő mit tett ebben az esetben. Negatívat kérlek ne írjatok. Köszönöm annak aki segít!

2023. szept. 10. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Mit csinált a szemed? Mert ilyenről még nem hallottam, hogy "bedobogósodik".
2023. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, akkor úgy írom hogy a normálisnál erősebben dobog a szívem, vagy hogy is mondjam, nagyon felszökik az egekbe a púlzusom.
2023. szept. 10. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Hú bocs nem tudeom miért szemet írtam. Érdemes elmenni orvoshoz vele, esetleg egy terheléses EKG-t csináltatni, mert abból sok minden kiderül.
2023. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Med_fet_ati ***** válasza:
100%
Terheléses EKG, ne halogasd.
2023. szept. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szúr is, akkor érdemes orvoshoz fordulni vele, azonban nem edzett embereknél gyakran előfordul az ún. Szívdobogás érzés kis futástól.
2023. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!