Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Mit csinálja...

Matee senpai kérdése:

Mi lehet a bajom? Mit csináljak? Rendszeresen szenvedek.

Figyelt kérdés

Rendszeresen nem tudok nagy dolgot végezni reggelente. Hanem megy a reggeli nagy dolog elvégzése, nagyon szenvedek az iskolába, annyira gyötör a has fájás.

Leülök a wcre, érzem, hogy kell és tudom hogy kell mert nem szeretnék szenvedni suliba, valamikor sikerül, máskor pedig 20p szenvedés, nyomás után sem.



#iskola #szenvedés #WC-zés #Reggeli nagy dolog
2023. szept. 11. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Vegyél például hashajtót, vagy igyál hashajtó gyógyvizet reggelente.
2023. szept. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyel tobb zoldseget es gyumolcsot, es igyal tobb vizet. Ezen kivul egy reggeli meleg tea vagy kave csodat szokott tenni. Napkozben - akarmikor - egyel egy almat, vacsora kornyeken meg egyszer valami gyumolcsot. Ebed-vacsora tartalmazzon zoldsegeket. Egesz nap igyal meg 2 liter vizet. NEM uditot vagy cukros lonyalakat, hanem vizet. Es ki fog jonni konnyen.


Es ne eroltetsd. Ha erolteted, akkor jo esellyel kijon az aranyered, ami elegge fajdalmas tud lenni.

2023. szept. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Kettes jókat írt.

Sokan nem veszik ezeket komolyan.


Gyors megoldás: mályva tea.


Ezt keresd patikákban vagy bio boltokban, herbáliában:

[link]


Egy filtert csinálj meg egy pici kávés csészében. Annak is csak fele legyen vízzel.

Cukor és minden egyéb nélkül, naturban húzd le hosszas kiázás után.


Fogyókúrás teaként adják el, pedig csak kipucolja a beleket.


Úgy időzítsd az elfogyasztását, hogy az elfogyasztása után 5-6óráig otthon legyél, mert ez garantáltan kipakol.

2023. szept. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell mályva tea meg semmi. Elmész, amikor kell. Nem kötelező minden reggel szrni.


Ha a napi egy megvan, az komfortos, de ez lehet délután vagy akár este is.


Én suliidőben 99% suli után jártam el, vagy estefelé. Soha nem volt bajom, de nem is erőltettem a székelést :D

2023. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked amúgy azért fáj a hasad, mert ráparázol, stresszelsz, erőlteted, stb. Miért? Semmi baj ha nem reggelente jársz.
2023. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!