Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megrendeltem a biológia...

Megrendeltem a biológia érettségi feladatgyűjteményt és összefoglalót, de nem csak, hogy helyesírási hiba van bennük, még néhány kép is kimaradt, amik egy másikban meg benne voltak. Ez rendszeres hiba? Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Sajnos már beleírtam.

2022. márc. 30. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Még régen én is vettem olyan - színes fotókkal, ábrákkal illusztrált - biológiai zsebkönyvet, amiben hibásan ábrázolták az egyik genetikát szemléltető rajzot. Sajnos, ez előfordul.

Két félét tehetsz.

1) Belenyugszol. Te tudod, hogy mi a hiba, ezáltal nem különösebben zavar.

2) Megpróbálod visszavinni a könyvet (feladatgyűjteményt) ahol vásároltad, és a hibákra rámutatva, megpróbálsz szerezni egy új, hibátlan példányt. Ez utóbbi esetben nem hátrány a vásárlói blokk bemutatása.

2022. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha az Amazonról rendelted meg, ne csodálkozz. Ott fénymásolt hamisítványok vannak.
2022. ápr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!