Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kelek fel gyakran...

Miért kelek fel gyakran éjszaka mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Mostanába hogy elkezdödőtt a suli így állandóan rásresszelek és van hogy éjjel felkelek arra hogy elkezd gyorsan verni a szívem mert izgulok a suli miatt de nem tudom hogy mit tegyek ez ellen van valakinek valami otlete?

2023. szept. 11. 05:41
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Esetleg egy pszichológust érdemes lehet felkeresni. Ez már egyértelműen szorongás.


Ha érettségi napjain vannak ilyenek az oké. De az csak pár nap lenne.

2023. szept. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi az oka, hogy izgulsz a suli miatta? Felelés, tanárok, vagy az osztálytársaiddal nem jössz ki jól? Nekem szorongásnak tűnik.

Hány éves vagy?

2023. szept. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez szorongás, stressz. Mitől félsz és miért? Mi okoz szorongást?

Iskolapszichológus van nálatok? Ha igen, ő tudhat segíteni.

2023. szept. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
3-as, sajnos a szorongás pont azért "működik", mert az ember nem tudja az okát. A lényegi okot nem tudja, csak azt figyeli meg magán, hogy milyen szitukban erősödik
2023. szept. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én úgy gondoltam tudja a lényegi okot nagyjából, mert az iskolához köti.
2023. szept. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, az nem lényegi ok. Az is lehet hogy óvodás koráig lehet visszavezetni a baj forrását.
2023. szept. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezért ajánlottam az iskolapszichológust.
2023. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az, ha meg tudja fogalmazni hogy iskolakezdéshez kötődik ez az állapot, lényegi ok.
2023. szept. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazából az az oka,hogy nem jövök ki nagyon senkivel sem jól és a mindennapos dolgozatok/felelések miatt is izgulok.Még talán olyan oka lehet ennek az izgulásnak,hogy régebben az egyik osztálytársam mindennap megvert és kést tett a torkomhoz és még mindig egy osztályba járok vele.


A suli pszichologushoz meg szuloi engedely kell es a szueleimet nem erdeklik ha van valami bajom mert szerintuk csal gyerek vagyok es nem lehet semmi bajom

2023. szept. 11. 15:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Tehát akkor valaki megalázott, kicsúfolt, lehet, hogy a többiek előtt, és ez az oka, hogy nem szeretsz oda menni, szorongsz. Teljesen érthetö, mindenki szorongana ilyen helyzetben.


Ès ha az osztályfőnököddel beszélnél? Meg lehet bízni benne?

Az sem segít, hogy a szüleid hozzáállása ilyen. Egyikben sem bízol jobban, nem lehetne leülni vele és elmondani, hogy megértse?

2023. szept. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!