Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megborotválkozzak, mielőtt...

Megborotválkozzak, mielőtt nudista strandra/szaunába/edzőterembe megyek?

Figyelt kérdés

2023. szept. 12. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Fiú vagy lány vagy?


Én megborotválkoznék

2023. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Ez rajtad múlik, mit érzel komfortosnak magadon.


Bár kérdés, nő/férfi vagy-e.


Szaunában illik eltakarni magad, edző teremben szinten, bár zuhanyzás közben rajtad múlik, zavar e mit látnak mások.


Nudista strandon szinten, szerintem aki ilyen helyre megy, fel van készülve erre is.


Ez tényleg szerintem rajtad múlik, ha te bevallalod és jól érzed magad, nem kell borotvalkozni :) Én nőként ilyenkor azért mindent le szoktam szedni, én nem szeretem amúgy sem. Férfi kent kb mindegy. Nőként hónalj / láb minimum illik :) ill. Bikini vonal. Szerintem ez kb az átlag elvárás. A többit te érzed :)

2023. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok.


Csak mert gondolom, senki nem akar ilyen helyeken az elhullajtott szőrszálaimba botlani

2023. szept. 12. 19:20
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Soha még csak eszembe se jutott és mástól se várom el.
2023. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, naturista szaunában egyaránt vannak borotvált és szőrös farkak is.

Nem mindenkit fog érdekelni, a tied milyen.

Az viszont fontosabb, hogy neked mi a kényelmes.


25f

2023. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Mostanában a szaunázással kapcsolatban, egyre inkább a genitáliák láthatósága/mérete, a borotváltság, a "mit gondol a másik" és hasonló jellegű kérdések kerülnek előtérbe.


Nem lenne értelmesebb a pihenésre, kikapcsolódásra, és az egészségre koncentrálni? 🙁

2023. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6, nekem inkább a higiéniára vonatkozott, nem hullajtok-e ilyen heylen vagy a zuhany alatt...
2023. szept. 13. 14:10
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

#7 Szerinted egy ilyen kérdésben a döntés, tökidegen emberek válaszának a függvénye?

Mert én úgy gondolom, egy felnőtt ember képes önállóan gondolkodni, és saját belátása szerint cselekedni.

2023. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A nőkkel szemben valóban szigorúbbak a testápolási szabályok; egy férfi lábán vagy mellkasán nem gond a dzsungel, bezzeg egy nő már egy-két kikandikáló szőrszállal a bikinivonalán is ápolatlan ;-)


Lehetőleg ne közvetlenül szaunázás előtt borotváld le a zacsidat; a sós peeling nagyon csíp :-D

2023. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

#8 A kérdező egy meghatározott céllal tette fel a kérdését.

Szerintem tudod milye fétisre gondolok...

2023. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!