Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok nudista...

Mik a tapasztalatok nudista strandról? Hány évesen voltatok ti ott? Nektek milyen volt az első élmény ilyen helyen? Kicsit tartók tőle,de pont ezért izgalmasnak hangzik.

Figyelt kérdés

Tervezünk balaton körbe biciklizést agusztusra és szoba jött, hogy egy éjszaka nudtista kempingbe szálljunk meg a párommal.


Tisztába vagyok abban, hogy nagyrészt az idősebb korosztály annyira nyitott hogy levetkőzte a szégyenlősségét.



(Mi mind a ketten 24 évesek vagyunk.)


Azért vannak közép korúak vagy esetleg fiatalok ott?


2023. ápr. 5. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Hát ugye kulturember még az alig piszkos félnapos alsógatyáját is cseréli, úgyhogy nekem nem lenne gusztám a nemi szerveimet a koszos földdel, fűvel, cigicsikkel, vízzel érintkeztetni a'la natúr.
2023. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1/1 -> Ez is egy nézőpont higéniai a higéniai szempont, de majd visszek Plédet amin majd napozok.


Meztelen fürdőzés miatt se agodom mert a fűrdőruhába is ugyan úgy érintkezel a vizel, ugyan azokon a helyeken mint ruha nélkül.

(Vagy strandolás után a nemi szerveid neked nem szokot vizzel érintkezni, figyled meg az is vízes lesz)


Inkább Más szempontból érdekel a dolog mint higénia mert ha ezt nézük fürdőruhába is hozzá ér a hátad a fűhöz, ha azon fekszel. Oda is visszel valmit amin fekszel ez nem szempont.

2023. ápr. 6. 08:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen voltam először külföldön. Alapvetően nem kell túlgondolni, ugyanolyan, mint egy bármilyen másik strand. Bemész, leveszed a ruhádat, aztán napozol, strandolsz.


Főként 40+ korosztályú párok és családok vannak, de bőven előfordul a 20-as korosztály, és még tinik is vannak (főként a családjukkal).


Nekem nagyon tetszik ez a fajta szabadságérzet, azóta is minden nyáron megyek néhány alkalommal.

2023. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nomar69 válasza:
100%
szia, 22/23 éves pár vagyunk, oszlopos tagja a berényi társaságnak. keress üzenetbe és egyeztethetünk :)
2023. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!