Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Helyre állhat magától a...

Helyre állhat magától a potencia zavar?

Figyelt kérdés

Sziasztok 23 éves fiú vagyok és eddig nem volt barátnőm 1 éven keresztül így hát elég sokszor végeztem önkielégítést. Napi szinten volt hogy 3 4 szer is

Aztán most lett egy barátnőm és oda került a sor hogy szexeljunk de nem akart felallni...utána néztem hogy ilyenkor mi a helyzet olyasmit találtam hogy a szervezetem hozzá szokott a saját kezemhez. Minden reggel van merevedésem így szervi ok nem valoszinu. Az lenne a kérdésem hogy ha abba hagyom az önkielégítést akkor helyre állhat ez a probléma? Köszönöm előre is.


2023. szept. 15. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, hogy biologiai a problema, pszichiatriai vagy lelki gatlasos.


Bar irasod alapja ugy nezem lelki gatlasok vannak. Nincs ilyen hogy hozzaszokik a dakod a kezedhez aztan soha tobbe csajjal. "Verd ki" a fejedbol. Lelki gatlasokat pszichologussal kell kezeltetni amik ilyenek, mert hosszu tavon neked is rossz lesz meg a csajodnak is.

2023. szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!