Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan rontsam el a gyomrom? ...

Hogyan rontsam el a gyomrom? Mit egyek ami tuti hasmenést/hányást okoz?

Figyelt kérdés

Milyen durva kombinációkat ismertek? Milyen drasztikus hashajtó módszerek vannak? Szűztea, Keserűsó, Ricinusolaj?

Melyik fosat a legjobban?

Ha közben megcsikargatja a pocim mégjobb <333



2023. szept. 17. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Tanulás... Az nem hasmenést, hanem szerintem esetedben hányingert okoz..
2023. szept. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 qborka ***** válasza:
40%

Dabur útifűmaghéj.


Egyszer túladagoltam, kétszer egy nagy evőkanálnyit ittam meg , vízben oldva, utána sok vizet.

Másnap olyan délelőtt 10kor kezdett el menni brutálisan a hasam, be is lázasodtam, legyengültem. Alig bírtam haza menni a munkahelyemről. De legalább minden kijött. Azóta max egy teáskanálnyit iszok belőle,ha nagyon elakadnék.

2023. szept. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zsíros kenyér, meleg tea, jó sokat.
2023. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok szilva. Attol csak megy a hasad de nem leszel rosszul.


Amitol full rosszul leszel pl tej, csemege uborka, nutella, rantotta, tonhal egyszerre. Tuti szarul leszel ha ilyeneket osszeeszel

2023. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keverni kell a nem összeillő dolgokat, például mákos tésztát enni ponttyal, az ilyenektől tuti hogy rosszul leszel.
2023. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 qborka ***** válasza:
Egyébként miért pontoztátok le egy hashajtókészítmény túladagolását?
2023. szept. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyél valami romlott tejes dolgot. Például romlott tejfölt.

Én nemrég egy étteremben ettem romlott tejes levest. Az ízén nem éreztem, hogy rossz lenne, de rá egy órára már fájt a gyomrom az éjszakát meg végig hánytam tőle. Másnap az ágyból nem bírtam kikelni se, még lázam is volt.

2023. szept. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!