Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennyire nehéz székelés történt...

Ennyire nehéz székelés történt már veletek?

Figyelt kérdés

Konkrétan a szüléshez hasonló.

Kb 15-20 perc tágulás és erőlködés mire megindul, és kiesik.


Baromi vastag, de rövid.

Miért ilyen formában jön ki, ezt nem értem.


2023. szept. 22. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Ha egy gyogyszernek ilyen a mellekhatasa ez van sajnos.


De ez nem normalis, ha kronikus az allapot akkor haziorvos. Ez alatt nem honapokat ertek, hanem 4 napot. Foleg ha rosszabbodik es mar semmi nem jon vagy csak 1 nyuszibogyo.


Ha ez lenne akkor orvosi tanacs szerint ajanlom hogy ehgyomorra reggel meleg de nem forro egy pohar vizet igyal, egy evokanal tokmindegy milyen olajjal. Valami hashajtot vegyel be elotte.


En a Laevolacot szoktam 45ml-el inditok (annyival is kell) de ajanlom, hogy ebresztot hajnali 1 re allitsd be vagy ne aludj addig es vedd be, egy minimalis szirup. Azonnal idd meg ne kostolgasd, finom ize van az a baj, de semmi egyeb. Igy reggel 10-re kb.


Szoval ilyen 9 kor meg vegyel glicerines vegbelkupot, en TEVA glicerines 2 vagy 3g-osat szoktam. Ha nagyon gaz a helyzet, 3g. ugy 9 korul 2db-ot maximum ha felnott vagy.


Ez nuklearis fosast fog eredmenyezni, olyan lesz mint egy heroin euforia az agyadnak, csak a beled fogja az agyad helyett erezni a hatast es omleni fog kb. minden szekletforma.


Igyal sokat sokat sokat.

2023. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
Helytelen etkezes, keves rost vagy folyadek
2023. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!