Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire lehet a snüssz...

Mennyire lehet a snüssz elnevezésű nikotinpárnát úgy használni, hogy az ne okozzon függőséget? Kinek mi a tapasztalata? 19F

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem, napi egy adaggal. Aztán áttértem napi kettőre, tetszett a kábulat amit okozott. Viszont mostmár ismét a napi 2-3 amit igénylek, és már nem ad olyan eufórikus érzést. Tehát már az erősebbekre is vágyom.


Ha nem hagyom abba, hanem magamat tényleg ráviszem a napi 1 adagra, az úgy mennyire lehet hatásos?



2023. szept. 22. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez csak úgy működik, ha egy időre abbahagyod - jó sok időre! - és utána kezded újból.

Ha nem így teszel, akkor folytonosan egyre több kell majd.

2023. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha pedig beállítod a folyamatos 1 adagot, akkor az egy idő után nem fog hatni.

Mármint mellékhatása az lehet, csak a fő hatás nem lesz.

2023. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor valóban az a megoldás, ha abbahagyom sok időre és visszaállok az egy adagra.

Aztán megint abbahagyom.

2023. szept. 22. 22:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemesebb lenne inkább valami mást keresni, ami boldoggá tesz.
2023. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Figyelj, 1 évem még van a suliból. Igazán azt sem tudom, mit akarok még. De ez idővel úgyis meglesz, egyelőre azt szeretném, hogy az életem minél előbb rendben legyen.


Szerintem megengedhetem magamnak, hogy legyen valami, ami kicsit bódít. Nem kell rászokni, de időnként legyen.

Az életem kiszámíthatatlan, megvan a stabil hátterem, de sosem nevelkedtem szeretetben vagy boldogságban.

Ez nem sajnáltatás, ez tény. Én pedig el fogom mondani.

2023. szept. 22. 23:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Rendben van, ahogy gondolod.

Egy próbát ajánlok, amit már más is kipróbált:

3 hétig ne legyen semmi. Egyszer se használd közben, és mást se.

Ha kibírod úgy, hogy közben nem kaparod a falat, és másra is tudsz gondolni, akkor simán meg tudod valósítani, amit elképzeltél.

Ha NEM bírod ki - BÁRMILYEN okból - illetve ha meg sem próbálod: akkor már most függő vagy.

Indulhat a próba?

2023. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!