Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 szív tablettátol beallok?

3 szív tablettátol beallok?

Figyelt kérdés

Panangin ez a neve

3 Db-tól le áll a szívem? Vagy csak beallok tőle?



2023. szept. 23. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom, de ha gyógyszertúladagolást szenvedsz, akkor annak jó eséllyel maradandó károsodás, vagy esetleg szörnyű kínhalál lehet a vége. A gyógyszerek nagy részét úgy találták ki, hogy azok ilyen célokra ne legyenek alkalmasak. Egyébként meg olvasd el a betegtájékoztatót, ettől sem beállni, sem meghalni nem fogsz, max lesz egy jó kis triped a kórházba:


"Ha túladagolás történne, a vérben a magnézium és a kálium szintje megemelkedik, és ennek tünetei jelentkezhetnek. Az emelkedett káliumszint tünetei: általános gyengeség, érzészavar, lassabb vagy rendszertelen szívverés, bénulás.

Az emelkedett magnéziumszint tünetei: hányinger, hányás, lehangoltság, csökkent izomtónus, lassabb szívverés, gyengeség, a reflexek csökkenése.

Túladagolás esetén fel kell függeszteni a Panangin filmtabletta alkalmazását, súlyos esetben kórházi kezelésre lehet szükség."

2023. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most nézem, még csak nem is vényköteles. Lol
2023. szept. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha iszok rá energia italt?
2023. szept. 23. 14:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor lesz energiád is. Nem tudom eldönteni, hogy vajon trollkodsz, vagy pedig nem töltötted még be az oldal használatához szükséges 16 éves életkort.
2023. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gondolom talán azért kérdeztem mert a koffeintol felporog a szivveresed és mit Tom én hátha úgy jobban hat a gyógyszer, de akkor most be tudok állni ettől a szartol vagy hagyjam?
2023. szept. 23. 16:49
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Minden szart beszedsz azon az alapon, hátha beállsz tőle? Mert ennyi ésszel a hullamerevség fog előbb-utóbb beállni.
2023. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valaki pls válaszoljon egy igen vagy nem-mel:)
2023. szept. 23. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2023. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
nem
2023. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. szept. 23. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!