Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden reggeli után szédülök...

Minden reggeli után szédülök és le kell feküdnöm. A reggelim lehet egy fél kifli avagy 2 tükörtojás. Negyed vagy fél óra után vagyok 'használható. A háziorvos nem segít. Mi tehetek? Mi segíthetne? El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
2023. szept. 28. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Valts háziorvost. Aki elküld első körben vérvetelre. Utána többet lehet tudni.
2023. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok orvos, de ez vércukor ingadozásnak tűnik.

Magánban egész vállalható áron néznek 3 pontos terheléses vércukor és inzulint. Azzal endokrinológus és diabetológus foglalkozik.

2023. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Ja és addig is megpróbálhatnál lassú felszívódású szénhidrátot enni reggel. Mondjuk valami normálisabb teljes kiörlésű, vagy rozskenyeret, esetleg barna rizst, kölest.
2023. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is a vércukroddal lehet valami. Menj el másik orvoshoz, addig is próbálkozz másféle reggelikkel és figyeld meg, hogy melyik után hogy érzed magad.
2023. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Vagy vernyomas alacsony? Vashiany?

De, haziorvos laborba ir beutalot, te meg vegyel vernyomasmerot, es nezd meg, nem tul alacsony-e reggelente.

2023. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Áll a súlyod, vagy fogyózol?

Mikor,mennyi, és milyen folyadékot iszol reggel?

A vérnyomásod mennyi a rosszullétkor?

Veszel be reggel valamilyen gyógyszert?

2023. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!