Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor valaki egész nap az...

Amikor valaki egész nap az orrát fújja és tüsszög, köhög, de azt mondja hogy csak allergiás akkor az kamu szöveg?

Figyelt kérdés
Hogy ne gondolják azt hogy ő fertőz össze mindenkit maga körül
2023. szept. 29. 04:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Viselj maszkot, ha nem bizol benne.

De az allergia tünetei valóban orrfújás, tüsszögés, köhögés, esetleg könnyezés.

2023. szept. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Allergiás vagyok, én is ezeket a tüneteket produkálom.


Én is csak onnan tudom néha, hogy allergia vagy megfázás, hogy előbbinél viszket a szájpadlásom.

2023. szept. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ketteshez hasonlóan én is produkálom allergiásként ezeket a tüneteket, és nekem is saját (99%-ban) bevált praktikám van a tünetek megkülönböztetésére: ha elkezd kisebesedni az orrom/szám az orrfújkálástól, akkor tuti, hogy az már nem allergia.
2023. szept. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem allergiánál is ki tud sebesedni az orrom. Náthánál fejfájásom lesz és fáradt leszek. De a tünetek hasonlóak kezdetben. Allergiánál fixen ez van, náthánál az első pár nap hasonlít nagyon az allergiára és utána más lesz (pl. sárga takony, torokgyulladás stb.)
2023. szept. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!