Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebből nem lesz holnap baj?

Ebből nem lesz holnap baj?

Figyelt kérdés

Általában nyugodtan szoktam aludni, napi 7-8 órát. De ma éjjel akárhogy erőltetem magam egyszerűen nem tudok elaludni. Lehunyom a szemem, próbálok "lenyugodni" de egyszerűen nem... Biztos ismered az érzést, amikor hiába próbálsz elaludni nem megy. Holnap eléggé necces napom lesz, fel is kell mondanom egy hosszú szöveget. Ha esetleg 3-4 órát sikerül ma pihennem, befolyással lehet a holnapi teljesítményemre (esetleg a szövegnél)?

16L



2020. jan. 6. 02:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem telefonoztam egész este, most vettem elő a kérdés miatt. Addig is megpróbálok pihenni...:/
2020. jan. 6. 02:15
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Teddel gyorsan csak keslelteti az elalvast. A kepernyo az idegrendszert nagyon stimulalja. Inkabb konyvet olvass valami unalmast vegyel elo.

Az izgalom miatt nem alszol. Probalj relaxalni. Lehunyod a szemed es elkepzeled hogy egy falevel vagy ami lehull a farol es beleesik egy patkba. A vizen sodrodsz...szoval kepzeld el miket latnal a patakban lecsorogva es neha mo dogasd mgdban ellazulok mindjrt alszom.

Hathabejon. Reggel meg igyal kavet vagy kolat.

2020. jan. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Ja es nem.lesz befolyssl. Vizsgak elottsokszor sokn nem is lszank. Akkor lenne ha rendszeresen napi 2-3 orat aludnalhosszuideig. Nyugi:-)
2020. jan. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Egyébként 4 körül aludtam el szóval 2 órát tudtam "pihenni". A szöveg felmondással pedig nem volt baj, 5-öst kaptam :)
2020. jan. 6. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!