Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ortopédián írnak fel gyógycipő...

Ortopédián írnak fel gyógycipőt ha már semmilyen boltit nem tudok hordani?

Figyelt kérdés
Folyamatosan romlott a lábam, sajnos már annyira nagy és fájós a bütyköm, hogy csak papucsban tudok menni. Ehhez van még lúdtalp és kezdődő kalapácsujjam is. Akinek hasonló a lába írjatok mit csináltok, hogy ne fájjon annyira?

2023. szept. 29. 12:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha semmikképp se tudod megműttetni a bütyköd akkor legalább használj botot, tapasztalatból mondom hogy segít
2023. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te mennyi idősen kezdtél bottal járni? Én azt cikinek érezném, de az ortopéd cipőt már simán el tudom fogadni.
2023. okt. 16. 14:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen írnak fel. Maga a kivizsgálás ingyenes csak, a cipő fizetős, de ne bolti árat képzelj el. Rendes bőr. Eléd raknak majd pár mintát és választhatsz, szandál vagy zárt.. Ismerek embereket akik hordják és azt mondják nagyon kényelmes.
2023. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Köszi! Fiatalt is ismersz aki ilyet hord?
2023. okt. 17. 11:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. De minta nélküli, egyszerű bőrciőt kell elképzelni. Menj el a dokihoz és majd meglátod. Ha annyira nem fog tetszeni akkor csak akkor vedd fel amikor a boltba mész. Akkor is megeri mert sokáig tart, nem szakad szét egyhamar.
2023. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sokára kaptam időpontot és állítólag utána a gyógycipő plusz 8-10 hét mire elkészül. Nagyon fáj, azt hittem ha rászánom magam már gyorsan meglesz.
2023. okt. 18. 14:56
 7/11 anonim válasza:

1es vagyok

Kb fél évig jártam bottal, bár nem mindig és mindenhova, és utána jött a műtét, ekkor 34 voltam

2023. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6. Igen, az ingyenes rendelésekre várni kell mert mindenki olyat akar. De szerintem most nincs más választásod. Az ortopédiára amugyis el kellene menned vele ha másnem azért mert kapsz hivatalos diagnózist, ami kell a későbbi esetleges műtéthez.
2023. okt. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7. A műtéttel elégedett vagy, jól bírja a lábad a terhelést és a csinosabb cipőket?
2023. okt. 20. 16:24
 10/11 anonim válasza:
A fájdalom jobb lett, de a műtét előtt a bütyök már túl nagy volt, ezért az "új" lábam se lehet 100%os. Ez ilyen, kímélnem kell a lábamat, csak sportcipőt hordok és így tűrhető
2023. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!