Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki ha az orvosnál elsírtam...

Ciki ha az orvosnál elsírtam magam?

Figyelt kérdés
Most írták fel az első ortopédcipőmet, elég rosszul érintett.

2021. dec. 13. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem. Mindenki másképp viseli a különféle élethelyzeteket. :)
2021. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy most már? Biztosan meglepődtek rajta, mert nem szokványos dolog emiatt sírni, de vannak nálad emlékezetesebb páciensek is.
2021. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem. :)
2021. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem ciki. Többször közöl rossz hírt egy doki, mint jót, akkor meg ez egy reakció a rossz hírre, naponta előfordul egy rendelőben szerintem.
2021. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az egész kellemetlen volt, úgy beszélt mintha tehetnék róla, hogy már fiatalon ilyen állapotban van a lábam.
2021. dec. 13. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Az orvosoknak meg igazából bárkinek lehet rossz napja, de az is elképzelhető, hogy Te értetted félre a stílusát. Szerintem ne vedd magadra! :)
2021. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%

Emiatt elsírni magad?

Már ne haragudj, de amikor csak a címet olvastam, azt hittem, rákbeteg lettél, ezt közölte veled az orvos, mikor elsírtad magad. Az érthető lenne és nem lenne ciki.

De ortopéd cipő miatt sírni? Nevetséges!

2021. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Szard le, ő már azt sem tudja a világon vagy, te meg itt gyötröd magad. Van ezer betege egy hónapban.

Nekem is lúdtalpam volt. Hord azt a cipőt ha már van lehetőséged, az én anyám szart rám. Kiderült valami időszakos vizsgálaton, el nem vitt volna ortopédiára, nemhogy cipőm lett volna ami segít a bajomon. A legtöbb orvosos sztori kellemetlen, nem kell ahhoz az embernek elbőgnie magát, az már csak hab a tortán ha ilyen történik :-) Fel a fejjel!

2021. dec. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
szerintem nem, elég megalázó, kellemetlen tud lenni egy ilyen helyzet...de mit mondott pontosan, mi volt a diagnózis?
2021. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!