Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Clexane 400 NE (40 mg)/0,4...

A Clexane 400 NE (40 mg)/0,4 ml vérhígító az nagy dózisnak számít?

Figyelt kérdés

2023. szept. 30. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Mi az, hogy “nagy dózis”? És ez miért lényeges egyáltalán?

A vérhígító dózisa attól függ, hogy megelőzésre kell-e vagy kezelésre, mekkora a rizikó, hány kilós a beteg, milyen a vesefunkciója stb.

2023. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Van ebből 0.8 -as is. Van aki reggel este kapja azt. Neked ennyire van szüksèged. Az orvosod tudja melyik kell hidd el.
2023. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én meg Clexane Forte 15 000 NE (150 mg) 1 ml-es változatot kaptam! Csak hogy tudja mindenki a Clexane egy injekcióban adott vérhígító. Melyből napi 1 X 1 -et kaptam 3 éven keresztül. És akkor amit nekem írtak fel az nagy dózis vagy kis dózis? Egyes kérdezőnek! A válaszolva: Vese funkcióm rendben van mai napig! Mikor felírták a Clexane-t akkaris rendedben volt a a vese funkcióm. Egyébként most 46 éves vagyok, és 83 kg.
2023. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a sűrű vérem miatt és a trombózis hajlamom miatt várandósan a terhesség elejétől a végéig és ha császár lesz , akkor utána még 6 hétig kell hogy szúrjak 6000NE-es Clexanet. Így nem vételek el, nem lesz trombózis, bár nekem este még aszpirin protektet is kell szednem a 28. hétig.
2023. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!