Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek Epekö...

Van itt olyan akinek Epekö műtétje volt ?Epekö műtétem lesz ,és nagyon félek tőle , nem fáj már egy éve mivel ,úgy ètkezem hogy kimèlem nem eszem olyat amitől megfàjdulna .

Figyelt kérdés
2023. okt. 2. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél tudni a műtétről?
2023. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te is féltèl tőle , nekem már most gyomor idegen van ,milyen fáj utána meddig vagy bent nekem 4 napot mondott a dokim .?
2023. okt. 3. 04:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, én is nagyon féltem. Utólag már tudom, hogy feleslegesen,de akkor rettegtem. Előző éjszaka aludni sem bírtam. Nekem laparoszkópos műtétem volt, vagyis 4 kis nyílást ejtettek, nem volt nagy vágás, így a műtét másnapján hazamehettem délelőtt. Nem tudom, neked miért mondtak 4 napot, a laparos műtéteket egy napos sebészettel megoldják általában. Utána különösebb fájdalmam nem volt, mikor hazajöttem, a lapockám fájt úgy kb.egy óra hosszat, az rossz volt, de ez a befújt levegő miatt van, természetes. Ezt mondták is előre. Mivel pici vágások voltak, a sebek nem fájtak, kis izomlázszerű érzés volt a hasamban bizonyos mozdulatoknál. Semmi különös fájdalmam nem volt. Annyi, hogy 3-4 hétig nagyon fáradékony voltam. Jobbulást, minden jót!
2023. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nekem is azt mondták így fogják csinálni ,nekem kettő van mind kettő 10mm-es. Nekem előtte egy nappal be kell feküdnöm már azt mondta a doki ,hát így mondta kb 4 nap lesz .majd most fogok menni az altató orvoshoz ,téged altattak ? Köszönöm a biztató szavakat !

2023. okt. 3. 17:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Értem, nálunk elég volt a műtét napján reggel befeküdni és másnap már hazaengedtek. Persze, az ilyen műtéteknél mindig altatnak.
2023. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Debreceni klinikán lesz a műtét

Remélem nálam is minden rendben lesz ,csak ne felének ennyire !

Köszönöm szépen a válaszokat !

2023. okt. 3. 19:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, rendben lesz, ez manapság rutin műtét és tényleg nem nagy megterhelés a szervezetnek. Ami igazán rossz volt benne, az a diéta előtte és utána.
2023. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ahhoz már igazán hozzá szoktam,már lassan 1 éve úgy eszem hogy jó legyen 😊 azért nem is fáj gondolom én.
2023. okt. 4. 04:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!Túl vagy már a műtéten?
nov. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia! Igen csütörtökön volt a műtét, holnap már megyek varat szedésre,túl vagyok rajta halistennek 🙏

Köszönöm hogy kérdezted!

nov. 23. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!