Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyászati segédeszközöknél...

Gyógyászati segédeszközöknél mi az a 2 ezer Ft-os plusz költség csak úgy?

Figyelt kérdés

Meglepődtem, mert nem is olyan rég térdrögzítőt váltottam ki, arra nem számoltak fel semmit, csak amennyi a rendes receptes ára.

Aztán utána kellett egy kézrögzítő is (baleset volt, szóval sok minden sérült), de arra meg csak úgy számla, minden nélkül rászámolt 2 ezret és azt mondta, hogy az adminisztrációs költség.

Most kell egy bokarögzítő is, meg is néztem az árát hivatalosan felírva, utána bementem és megint 2 ezerrel több ez is. Megkérdeztem, miért, megint azt mondta, adminisztrációs költség.


de mi ez? lassan a patikai kiváltásnál is lesz még plusz adminisztrációs költség? valaki tapasztalta még ezt?

érdekes, hogy erről se számla se semmi egyéb nyoma, mondván az nem a termék ára, na meg az is fura, hogy egyszer van egyszer meg nincs?

most akkor hogy van ez?



2023. okt. 3. 15:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha nincs róla se nyugta, se számla, akkor adócsalás.
2023. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, melyik patika ez?
2023. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Inkább az a fura, hogy a térdrögzítőnél nem számoltak fel. Mindig szoktak.
2023. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3

de mit szoktak?? akkor mi az a +2 ezer?

2023. okt. 3. 16:09
 5/19 anonim ***** válasza:

Jogosulatlan sáp.

Mi ezt ugyanúgy végigjártuk egy segédeszköz termékkel...

Jelentve ombudsmannak, illetékes hatóságnak, már akkor úgy jelentettük, hogy ez egy átfogó probléma, több megyéből (Db., Miskolc, Bp.) volt tudomásunk róla.

Mégis, azt az egy konkrét gyógyszertárat ejnyebejnyézték meg, akitől a számlát becsatoltuk...

2023. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, amíg valaki nem fordul a médiához, ez folytatódni fog.
2023. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
na jó de ha ennyire jogosulatlan, akkor egyszerűen azt mondom, h köszönöm, de nem fizetem ki? akkor mi van?
2023. okt. 3. 16:13
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem adja oda a terméket :) Hívhatsz rendőrt, de ő sem fogja tudni eldönteni, kinek van igaza...
2023. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
na jó de akkor mégis milyen költség ez?
2023. okt. 3. 16:23
 10/19 anonim ***** válasza:

"adminisztrációs", megmondták neked is :)

Amúgy tiszta nyereség a gyógyszertárnak, neked költség.

És ki van mondva, hogy nem jogos. Lehet intézkedni.

2023. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!