Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Múlt héten pénteken balesetem...

Múlt héten pénteken balesetem volt, szilankosra tört a könyökem.Egy hétre rá voltam könyök műtéten,és a doki azt mondta soha nem lessz ugyan olyan a könyökem.Valakinek van ezzel tapasztalata,esetleg utánna a rehabilitációval,hogy az mennyit segít?

Figyelt kérdés
Gépjármű vezetéssel lesznek problémák esetleg? A doktor azt mondta a motoros funkciók nem lesznek ugyan olyanok nem tudom ez pontosan mit jelent. Azt sem tudom megmondani,hogy mit csináltak a könyökemmel,de 4 oras volt a mütet,elég nagy öltésekkel,mert a felkar csontom is eltört,és valamit tettek bele,de én nem értek hozzá.

2023. okt. 6. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha múlt hét pénteken volt a baleseted, egy hétre rá az pont ma van. Vagyis ma volt a 4 órás könyökműtéted?
2023. okt. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,hetfőn.Csak már megvolt írva a kérdésem,de nem tudtam hogy nem lehet egészbe feltenni,ezért át kellett irnom.A baleset 2 hete volt,a műtét hétfőn 5 napja.
2023. okt. 6. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos valszeg kaptál bele egy fém lemezt és csavarokat.

A mozgás tartomany beszűkülhet.(motoros mozgás) A kar alsóreszei is sérülhettek. Lehet még exrta érzékenység vagy érzéketlenség.

A csont szilánkok sérthettek ideget. Inszallagokat.

2023. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett? Hogy vagy?
márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!