Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agydaganat miatt viselkedhet...

Agydaganat miatt viselkedhet valaki úgy, mintha pszichés problémája lenne?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ,mint a kiabálás, agresszív viselkedés, vagy magába beszélés , meztelenül járkálás akár utcán.
2023. okt. 7. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan agydaganat, amitől megváltozik a viselkedés vagy akár maga a személyiség is.
2023. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2023. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Uhhh basszus :(

Szegény ember :(

2023. okt. 7. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező. Valósan meg van állapítva? Vgy egyenlőre csak sejtések vannak, h lehet az a baj? Sajnos viselkedhet igen ugy is mintha pszichésen zavart lenne. Akár nyomhat bizonyos részeket is a daganat.


Bár az Alzheimer más, ds az is aggyal kapcsolatos. Én annál mindig azt szoktam mondani, h sajnos betegség végett a szerettünk akár nemtudja, h mi kik vagyunk, de az nagyon fontos, h mi tudjuk ő ki. ❤️

2023. okt. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Konkrétan már sajnos nem tudom.


Egy férfi halt meg benne nem régen, és csinált olyan dolgokat ,pl közösségi médián ,amik betudható akkor annak, és ezért kérdeztem rá

2023. okt. 8. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!