Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj a térdem napok óta?

Mitől fáj a térdem napok óta?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Pár napja vettem észre, hogy a jobb térdem nagyon fáj,amikor be van hajlítva.A fájdalmat már akkor is érzem, amikor nyújtva van, de akkor kevésbé.Az előbb is kb 5 percig behajlítottam és alig tudtam utána kinyújtani.Nemrég munkahelyet váltottam és elkezdtem futárkodni.Mivel 12 órába dolgozok és egy nap akár 140-150 km-t is levezetek(miközben nyilván félig hajlítva van a térdem), arra gyanakszom, hogy a sok vezetés miatt kezdett el fájni.Szerintetek mi lehet a baj és mitől kezdett el fájni?Nyilaló, szúró érzés.
2023. okt. 10. 21:30
 1/6 A kérdező kommentje:
19/F
2023. okt. 10. 21:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Új, extrém terhelést kap a lábad. Jobb láb, gondolom főleg a gázpedál folyamatos nyomásától. Én hasonló problémára voltaren tablettát szedtem úgy 1-2 hónapig, amíg hozzá nem szokott az izületem az új munkához. Nyilván ha nem múlik, akkor irány az orvos.
2023. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Mert eltört a kezed
2023. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Hát akkor ne hajlítsd be,bazdmeeeeg
2023. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 Ige, a jobb térdem fáj.A bal semmi.Remélem hamar hozzászokik a terheléshez.Bár már nem csak akkor fáj, amikor vezeték, hanem itthon is.
2023. okt. 10. 21:42
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 Kinyújtott lábbal vezessék te primitív ostoba?!!
2023. okt. 10. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!