Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napok óta egyre jobban fáj a...

Napok óta egyre jobban fáj a térdem! Mivel gyengíthetném a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Krémre gondoltam esetleg...


Idáig csak időjárás változáskor fájt,de gyengébben,most pedig 1 hete folyamatosan.

A 4.en lakunk,állandóan cipekedek,mert van egy 10 kilós kisfiam is,plusz a szatyrok.

Pár hete elkezdtem futni is,fájhat ezektől???

(bár 5 éve lakunk itt)


2010. ápr. 3. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Feltétlenül hagyd abba a futást, mert attól tönkremegy a térizület - ezért a lelkiismeretesebb orvosok lebeszélnek róla mindnkit, a többiek meg inkább javasolják, mert úgy jó sokáig több betegük lesz.

Tartsd melegen a térded, ne eröltesd és az ünnepek után menj orvoshoz, ha nem javul.

2010. ápr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél Cobralgin kenőcsöt rá! Ez nekem nagyon bevált. Nekem sportorvos ajánlotta.
2010. ápr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat
2010. ápr. 3. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de meg kell kérdeznem: van túlsúlyod?

Az első válaszoló meg igen elfogult szubjektív választ adott.

2010. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ha tehetném,kihúzatnám,de azért kösz a felemelő hozzászólást:(!


karácsony óta 3 kg van rajtam,azért kezdtem el futni és fitness terembe járni(178 cm,30 éves,2 gyerekes anyuka vagyok)

2010. ápr. 3. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elsö vagyok: nem elfogult, szubjektiv vélemény, csak nem MO-on élek, és itt már meg javasolják senkinek sem az orvosok a futást, hanem a tempós sétát, éppen, emrt rengeteg embernek ment tönlre a térde emiatt.

A futás és a gyaloglás közt ugyanis az a külnbség, hogy amig a gyaloglásnál a testsúly egész idö alatt a két lábon megoszlik, addig a futásnál a legtöbb idö alatt csak az egyik lábon van, (gyakorlatilag az egyik lábról aasikra ugrik) és amikor a lépö láb leér a talajra, akkor az egész testsúly a térdizületre ütödik.

2010. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!