Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítséég! Miért nem tudok...

Segítséég! Miért nem tudok rendesen elaludni? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Néhány napja jelentkeztt nálam.Egész nap minden rendben,majd lefekszek aludni.És olyan mintha a levegő csak a tüdőm feléig menne le.(vagyis alig kapok levegőt de nem fuldoklok vagy ilyesmi)aztán néhány perc múlva teljesen furcsa érzés jön mintha hirtelen megijednék és reflexből felülök az ágyon mert olyan érzés mintha mindjárt meghalnék vagy valami.aztán visszafekszek megpróbálok lenyugodni de pár perc után újra előjön az mintha kirázna a hideg és mintha félig álom és valóság lözött lennék(hülyén hangzik de valami ilyesmi)szal lécci segítsetek mert nem tudok elaludni csak 3 óra kínlódás után! 16/f
2010. okt. 18. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld ki a következőt: feküdj le, de ne aludni, hanem mondjuk tévézni, vagy olvasni. Tehát figyeld meg, hogy fekvő helyzetben jól vagy e, amikor nem próbálsz meg elaludni. Ha nem akkor azonnal orvos, ha igen akkor beszélj az iskola pszichológussal ő lehet, hogy tud segíteni.
2010. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ha fekszek és olvasok,tv-zek akkor semmi nincs.de amikor fekszek és aludni próbálok akkor ez van.Nem gazán akarok pszichológust :S de olyasmi érzés mintha hirtelen megijednék és felugrok és nagyon ki kell ütnöm magam estére h egyből elaludjak és ez ne legyen
2010. okt. 18. 18:43
 3/4 anonim válasza:
Szia! Nekem is volt már hasonló élményem, csak én nem felültem, hanem a kezemet rángattam, lábamat mintha sokkolnának... Ilyenkor én ezt szoktam: Kicsit magasabbra rakom a párnát, azaz kb ülőhelyzetbe leszel, igyál meleg teát, vegyél mély levegőket és lazitsd el magad, ha megvagy akkor rakd vissza a párnát és próbáld meg így. Nálam így sikerült szerintem te is próbáld ki.
2010. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jött be :( de azért kösz
2010. okt. 19. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!