Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet csökkenteni a...

Hogyan lehet csökkenteni a sóvárgást az ital után?

Figyelt kérdés
Hogy ne legyen késztetés, megint inni alkoholt. Mi segíthetne?
2023. okt. 12. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki egy ideig absztinens (nem iszik semmit), akkor magától csökken a sóvárgás. Próbáld ki a Száraz Novembert, sokan csinálják.


[link]

2023. okt. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg lekötni magad valamivel, hogy eszedbe se jusson az ital. Amíg le nem jössz róla. Foglald el magad olyan szinten, hogy ne legyen időd ezen kattogni! :)
2023. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyógyteát iszok olyankor
2023. okt. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3: és mióta sikerül ezt betartanod? mióta csinálod?
2023. okt. 13. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Családos vagyok és azt vettem észre h a napi pohár bor vagy sör kell. Semmi komoly, de a sóvárgás megvolt. Megijesztett.


Muszáj volt valamit kitalálnom. A tea mindegy, de nem coffeines. Én mondjuk a gyogyteakat is szeretem. Az izuket.

De pl ha sörös vagy a komló tea keserű. :)


Azt vettem észre h lényegében az h iszok, csak teát az is elég. Ha citromfűvet iszol az nyugtat is.


Ha ha van bajod valami, keress arra teát. Egy liter tea is jól esik.


Elmúltak ezek az alkohol iránti sovargasok így

2023. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos édesapám is úgy lett alkoholista, hogy csak megitta a napi 1-2 pohár fröccsöt esténként, azt gondolta, hogy megérdemli ezt a meló után lazításként.


Aztán, amikor nyugdíjas lett, akkor lett durvább a dolog, belecsúszott jobban a iálásba, nem tudta abbahagyni. Most már ágyban fekvő, májelégtelenség, agykárosodás, stb. bejátszik. nagyon szomorú ezt látnom.


Addig hagyd abba, amíg lehet! Apámo is az segített volna, ha 20 évvel ezelőtt lépi ezt meg!

2023. okt. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!