Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már régóta pattanásos vagyok,...

Már régóta pattanásos vagyok, mit tehetnék? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ne gyertek nekem azzal, hogy mindenki pattanásos tinikorában, mert 40 ismerősömből 37-nek nincsen egy pattanás sem az arcán, és nem 6 éves gyerekekről van szó. Nekem már 8-9 éves koromban kezdtek jönni pattanások, azóta csak rosszabbodott. Mindent, tényleg mindent kipróbáltam. De egyszerűen nem csak zavar hogy látszik hogy ott vannak, hanem fáj is. Kurvára fáj. Duzzadt piros pattanásokkal van tele az állam és többször is kinyomkodta már kozmetikus, de egy hét után ugyanúgy visszajöttek. Szedek gyógyszert, Próbáltam tényleg minden féle szart de semmitől sem lett jobb. Mégis mi a fenét kéne csinálnom, hogy legalább egy kicsit is jobb legyen?

#pattanás #mitesszer #zsíros bőr #fájó pattanások
2023. okt. 13. 22:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok: a pattanásoknak kismillió oka lehet, külső-belső egyaránt. Ha neked ennyire korán elkezdődtek és ennyire fájnak is, plusz ilyen gyorsan visszajönnek, akkor jó lenne kideríteni mi okozza. És nem hagyni, hogy az orvosok pusztán kényelemből gyógyszert írjanak fel mert nem hajlandóak utána járni a problémának.
2023. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod ki kéne vizsgáltatni? Majd megpróbálkozok
2023. okt. 19. 20:04
 13/13 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy ki kell vizsgáltatni, különben hogy máshogy tudnád kezelni/kezeltetni?
2023. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!